G.NA a Jong Hoon spolu šli na rande aneb druhá řada "The Romantic & Idol" začíná!

12:14 | 30.12.2012 Lucishka 1
Leader skupiny FTISLAND, Choi Jong Hoon, a zpěvačka G.NA šli spolu na první rande v rámci show "The Romatic & Idol".
Jong Hoon a G.NA při svém prvním rande
Jong Hoon a G.NA při svém prvním rande FOTO: allkpop.com
Show "The Romatic & Idol" začíná druhou řadu a už se na internetu objevily první teaser fotografie.

Dnes, tedy 30. prosince, se vysílá první díl a začínají se tvořit nové páry díky prvním rande, na kterých se začínají hvězdy blíže seznamovat.

Jak můžete podle fotografie výše vidět, G.NA šla na rande s Jong Hoonem. Oba se usmívají a jsou jistě překvapeni ze svého nového partnera, protože do poslední chvíle dívky ani chlapci nevědí, s kým na rande půjdou, a jaké kpop hvězdy vůbec do show přišly. Jako správný gentleman přinesl dámě i pugét rudých růží podobně jako Mir (MBLAQ) v první sérii.

Park Sung Jae, producent projektu, řekl: "Po shlédnutí první série k nám přicházely nové hvězdy s nadšením a natěšením na novou řadu. Romantická atmosféra z první série byla ještě vylepšena. Rande v druhé sérii budou ještě více vzrušující a více reálné."

"The Romantic & Idol" je vedlejší projekt populární reality show "The Romantic", kde zúčastnění vyrazí na desetidenní výlet za účelem vytvoření párů.

V druhé sérii vystoupí již zmiňovaná G.NA, ale také Ye Won (Jewelry), Yang Ji Won (SPICA) a Eun Young Yi (Two X). Mužskými protějšky těchto umělkyň budou mimo Jong Hoona Minhyuk (BTOB), Kevin (ZE:A) a N (VIXX).

Hvězdy se vydaly natáčet show na ostrov Jeju po dobu čtyř dní, kde jim bylo umožněno se navzájem poznat a utvořit spolu páry. Co by to ale bylo za show bez nějakých těch úkolů. V párech si mohli otestovat vzájemnými reakcemi, zda se k sobě hodí například při půlnoční "Místnosti pravdy" nebo při předvedení romantických scén z dramat ve skutečnosti, kdy se nejeden umělec zastyděl.


Zdroj: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9