Populární drama "You’re beautiful" se dočkalo dvou nových zpracování!

10:43 | 16.12.2012 Etuta 1849 8
Populární romantický seriál "You are beautiful" korejské televize "SBS" je natolik dobrým námětem, že kromě japonské verze se již dočkalo i taiwanského zpracování.
Zdroj: http://tvpedia.org
Zdroj: http://tvpedia.org

Japonskou verzi odvysílala japonská televize "TBS" v červenci až září loňského roku pod názvem "Ikemen desu ne". V hlavních rolích se představili herečka Miori Takimoto a herec Yuta Tamamori. V seriálu se také objevil Jang Geun Suk. Právě on hraje v  originálním korejském dorama hlavní roli namyšleného, schýzami prolezlého zpěváka populární skupiny A.N.Jell. Role zbylých dvou členů skupiny A.N.Jell si střihli Fujiaga Taisuke a Yaotome Hikaru (ze skupiny Hey!Say! JUMP) .

Ikemen desu ne

 

 

Taiwanská verze ještě nebyla odvysílána a je o moc záhadnější než verze japonská. Jasné již je, že úvodní píseň nazpíval Lee Hongki – představitel Jeremyho z korejské verze. Také se zde ve vedlejší roli objeví představitelka hlavní hrdinky z korejské verze – Park Shin Hye. Nic zatím není potvrzené, ale po internetu kolují spekulace o tom, že v hlavní mužské roli by se mohl objevit Jiro Wang ze skupiny Fahrenheit.

 

 

Jiro Wang

 

 

Sestry Hongovy, které kromě "You’re beautiful" napsaly náměty k mnoha dalším úspěšným dramatům ( "My girlfriend is a Gumiho", " The greatest love", …) se ještě před premiérou japonské verze nechaly slyšet, že pokud zájem o "You’re beautiful" přetrvá, uvažují o napsání pokračování. Jelikož "You’re beautiful" se stále drží na předních příčkách oblíbenosti, je možné, že v budoucnu se pokračování dočkáme. Zda-li je to dobře, nebo je lépe nechat tenhle poklad mezi dorama spát, to už je na Vašem názoru. 


Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

1. Crush - Lay Your Head On Me
30%
2. CHAE YEON - Bazzay
10%
3. Hoody - Sunshine
5%
4. HYO & 3LAU - Punk Right
55%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9