Kris Wu

Autor wmxj5312hb, 18.07.2014
Aktivní 2014 - súčastnosť
http://instagram.com/gala...
Wu Yi Fan (známý jako Kris) se narodil 6. listopadu 1990 v Guangzhou, Čína. I přesto, že se narodil v Číně, od svého dětství žil se svou rodinou v Kanadě a má kanadské občanství. Do Číny se vrátil v pubertě, ale jelikož měl problémy s mandarínštinou, rozhodli se vrátit do Kanady.  V roce 2007, když mu bylo 16 let, se zúčastnil mezinárodního konkurzu SM Entertainment, který se konal ve Vancouveru. V té době ještě studoval na střední škole Sira Winstona Churchilla, kde byl kapitánem školního basketbalového týmu. Konkurzem prošel, odstěhoval se do Jižní Koreje a stal se učněm pod SM Entertainment.

Ještě než vznikla skupina EXO, fanoušci mohli Krise vidět ve videu na koncertu Girls‘ Generation. Oficiálně byl představen 17. ledna 2012 jako jedenáctý člen v pořadí. Wu Yi Fan zastával ve skupině EXO-M roli rappera a leadera.

Dne 15. května 2014 podal Wu Yi Fan žalobu na společnost SM Entertainment z důvodu porušení smlouvy ze strany společnosti. Od té doby byl Kris veden jako neaktivní člen a zůstal v Číně.

I přes všechny fámy byla potvrzena jeho účast ve filmu Somewhere Only We Know, který se natáčel v Praze. Bude hrát pod svým jménem, Wu Yi Fan.

Dne 18. července vydal píseň k filmu Tiny Times 3, Times Boils the Rain.

Wu Yi Fan má zálibu ve sportu (hlavně basketbal), herectví a plynule mluví mandarínsky, kantonsky, korejsky a anglicky.

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9