BugLug

Autor AsianStyle, 24.03.2014
Alba Super Nova, Asopiz, Made in Mind, Zekko Etsukaru Ron, Kaibutsu, Show 2 Glow, Guillotine, KILLERxKILLERxKILLER, G.A.G., Live to Love, BUKIMI, RI.P, Civilized, HICCHAKA x MECCHAKA, Hone
Členové Issei, Kazuki, Yuu, Tsubame, Masaumi
Aktivní 2010 - součastnost
www.buglug.jp
www.facebook.com/pages/Bu...
twitter.com/RR_BugLug

Na konci roku 2009 zveřejnili členové BugLug svou image. Na bližší informace si ale fanoušci museli počkat do samého začátku roku 2010, kdy se kluci představili a zahájili svojí kariéru jako BugLug.
 

Leaderem skupiny se stal Issei (bývalý člen skupiny Cult). Zbytek kapely tvořili tři kluci z kapely Ruvie - kytaristé Yuu a Kauki a baskytarista Tsubame. Společně vytvořili skupinu, jejiž členové měli spoustu talentu a za sebou hodně zkušeností. Svoji pozornost si na hudební scéně získávali převázně svojí zábavou, pestrobarevným stylem oblékání a obrovskou dávkou sebevědomí.
 

Skupina se často objevuje, se svými novinkami i rozhovory, v japonských médiích a časopisech, jako jsou například Cure, SHOXX, Fool's Mate.
 

BugLug jsou zábavní, jejich image představuje jasnou duhu myšlení, synonymum oshare kei kapel i přes to, že na hudební scénu byli uvedeni jako visual kei skupina.


Poslední komentáře

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,2%
Seven'o clock - Get away
14,1%
Luna - Do you love me
6%
ATEEZ - HALA HALA
34,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9