DEMION

Autor Eunka, 25.09.2013
Alba Ask Her Out
Členové Yoon Minhyuk, Noh Nak Hun, Lee Sang Bum, Kang Taeyang, Park Hae Keun
Aktivní 2013 - 2014 (skupina byla rozpuštěna)
demion.co.kr
www.youtube.com/user/lbde...
www.facebook.com/lbdemion
twitter.com/lbdemion
Demion je chlapecká pětičlenná začínající skupina z Koreje. Spadají pod společnost Lions Bridge, která doposud zastupovala jen herce. Název skupiny je odvozen od slova polobůh. Má vyjadřovat jejich schopnosti a silné stránky. Leaderem je Yoon Minhyuk. Původně měla mít kapela pouze čtyři členy, ale pak se k nim přidal ještě pátý člen, Kang Taeyang. Pro korejské publikum nejsou pánové zase tak úplně neznámí. Stačili se již předvést a vystoupit na různých show a jevištích. A to ještě před debutem. Celkově prý měli už okolo čtyřiceti vystoupení.

Oficiální debut měl proběhnout již začátkem března 2013, ovšem Minhyuk se zranil při natáčení videa, a tak musel být debut skupiny odložen. Nakonec připadl na 27. září, kdy chlapci vydali MV s názvem Ask Her Out a svůj první singl.V jejich videoklipu, který se zabývá tématem, jak oslovit přitažlivou dívku, si zahrála i Woojoo, členka začínající dívčí hip hopové skupiny Wa$$up. Debutové vystoupení s písní Ask Her Out měli chlapci v Show Champion 9. října.

Po nějakém čase čekali fanoušci na návrat skupiny, leč nestalo se tak. Začátkem října 2014 společnost Lions Bridge skupinu rozpustila, neboť již nedokázala financovat své projekty.


ZDROJ: soompi.com
FOTO: fydemion.tumblr.com
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9