The BOSS

Autor Mei, 17.06.2013
Alba Love Letters, On The Way
Členové Mika, Karam, Hyunmin, Injun, Jay
Aktivní 2010 - současnost
theboss.owmjapan.com/
www.youtube.com/user/OPEN...
twitter.com/theboss0304
https://www.facebook.com/...
https://www.facebook.com/...
https://www.facebook.com/...
The Boss (대국남아), často také označována jako DGNA (Dae Guk Nam Ah) nebo nesprávně D-NA, je jihokorejská chlapecká skupina s pěti členy. Skupina byla vytvořena Open World Entertainment v roce 2010.
 
Členové skupiny jsou Mika, Karam, Hyunmin, Injun a Jay. Jejich oficiální barvou je perlová terakota. Ta byla odhalena v průběhu roku 2011. V Jižní Koreji jsou známí jako Dae Guk Nam Ah, což znamená doslova Kluci ze super místa. Jejich anglický název The Boss se používá především mimo Koreu. V Japonsku jsou známí jako Daikoku Danji (大国男児).
 
Všech 5 členů bylo působili v Xing Entertainment, později se stali členy skupiny Xing. Skupina The Boss debutovala 4. března 2010 s písní Admiring Boy na Mnet M!Countdown.
 
Dne 18. června pak předvedli na Music Bank píseň Biteul, Biteul (비틀비틀), známou také jako Stumble Stumble. V srpnu téhož roku pak vydali ještě Nobody...Anybody (아무도...그누구도). Tentokrát bez hudebního videa.


 
Rok 2010 byl ve znamení japonských singlů Love Power, Love Bingo a Love Parade. Byli známí jako „K-pop vyvážející z Japonska“, protože jejich strategie spočívala v systému Japonsko první, Korea potom.
 
Dne 18. ledna 2011 vydala skupina své první japonské album s názvem Love Letters. Prodalo se ho 14 379 kopií a umístilo se na 7. místě v žebříčku Oricon Weekly. Následovalo vydání jejich pátého japonského singlu Jumping, které se uskutečnilo 28. března 2012.
 
Po zatčení CEA Open World Entertainment, Jang Seok Wooa, za sexuální obtěžování dne 10. dubna 2012 a jeho následné držení ve vazbě, způsobilo, že skupina zrušila plánované vydání svého prvního korejského alba Shadow. Spolu s kolegy z X-5 zastavili svou činnost a představení.FOTO: facebook.com/theBOSS.DaikokuDanji

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,1%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9