Lycaon

Autor AsianStyle, 01.06.2013
Alba Ambrozia, Royal Order, Uso to onna to, Jouyoku no Acme
Členové Yuuki, Hiyuu, Satoshi, Rito, Ichirou
Aktivní 2008 - červen 2015
www.shimizuyarecords.jp/l...
Lycaon je pětičlenná banda se zálibou v alternativním metalu s elektronickými prvky a visual kei stylem, který vždy obohacují něčím novým a neotřelým. 

Kapela Lycaon jako taková byla zformována již v září 2007 členy Mio(em) - basy a Eve(em) - bubny, ke kterým se o chvíli později přidali i bývalí členové kapely Amulet* - Yuuki jako vokál a Zero (v té době Rito) se Satoshim v pozici kytaristů.

Red Rum

Jejich první singl RED RUM vyšel 19. března 2008, proto se i oficiální formace přičítá až do tohoto roku. Tentýž měsíc Lycaon odehráli sólový koncert  v Nagoya Heart Landu. 

V dubnu a květnu 2009 měla kapela turné společně s dalším bandem jménem R-Shitei. Turné bylo pojmenováno Hatashijou a obě kapely stvořily několik společných singlů, jenž byly distribuovány od 4. dubna do 5. května. 

Po mnoha singlech přišlo 24. března 2010 i první album Royal Order a to hned ve dvou edicích. Mio a Eve se rozhodli po tomto albu odejít z Lycaon. Uskutečnili tak 30. června 2010, když byl úspěšně odehrán živý koncert v Shibuya O-WEST.

Oficiální důvod odchodu bubeníka a basáka byl popsán jako "hudební rozdíly/neshody", mezi fanoušky se ale šíří spekulace, že Mio a Eve odešli, protože nechtěli měnit původní metalové zaměření Lycaon.

Mio(a) nahradil Hiyuu a místo bubeníka po dlouhou dobu zaskakoval jako support Ichirou, který se v říjnu 2012 stal oficiálním členem Lycaon.

Skupina později pracovala na singlu Masichist Red Circus, který byl následně vydán 4. září 2013.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9