L.A.U

Autor Evča, 18.05.2013
Členové Donghyun, J.One, Kyungjin, Choi, Jinwan
Aktivní 2013 - současnost
www.facebook.com/LUKUS.In...
L.A.U je pětičlenná chlapecká jihokorejská skupina. Vznikla pod jménem LU:KUS (korejsky: 루커스) a to pod společností Box Media v roce 2013. Skupina sestává z pěti členů: leadera J.One, Donghyuna, Kyungjina, Choie a maknaeho Jinwana.
 

OBDOBÍ LU:KUS


PŘED DEBUTEM

Po odchodu Doghyuna, J.One (Haewon) a Jinwana z X-5 se připojili ke společnosti Box Media a stali se členy nové skupiny pod názvem LU:KUS.

LU:KUS je speciální způsob, jak říct „Look Us“ (Podívejte se na nás).

Nová skupina se skládá z pěti členů: Donghyun, J.One, Kyungjin, Choi a Jinwan. Stejně jako smysl jejich jména společnost Box Media doufá, že se skupina proslaví a bude vystupovat nejen v Koreji, ale i v Japonsku, Číně, jihovýchodní Asii a jiných částech Asie.

Jejich agentura dříve poznamenala: „LU:KUS, pětičlenná klučičí skupina, která se zaměřuje na zpěv, rap a taneční dovednosti, vydá své debutové album kolem dubna či května a započnou své propagace.“ Nicméně 3. června 2013 bylo prostřednictvím Daum Cafe oznámeno, že se skupina přemístila ke společnosti Pan Entertainment.

Příští rok, v červnu 2014 konečně o sobě dala skupina vědět a naplánovala si na začátek července svůj debut.

DEBUT

Skupina debutovala 4. července se singlem So Into U, ke které tentýž den zveřejnila MV.Poté se následující rok, 13. ledna vrátili se singlem Break Ya.

Na další comeback museli fanoušci opět dlouho čekat. Comeback naplánovali na 10. září se singlem Beautiful.
 

OBDOBÍ L.A.U


Následující rok v dubnu pánové známili, že se přejmenovali na L.A.U, odešli od společnosti PAN Entertainment a připojili se k japonské společnosti HY Entertainment.

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9