N-SONIC

Autor AsianStyle, 10.05.2013
Alba Super Boy, Lie, Into the Light, Reset, Another Progress
Členové J.Heart, Black J, Sihoo, Byul, Minkee, Zion
Aktivní 2011 - současnost
www.c2kent.com/
www.youtube.com/user/C2KE...
twitter.com/nsonic_7
http://www.youtube.com/us...
http://cafe.daum.net/Nson...
http://ameblo.jp/nsonic/
N-SONIC (엔소닉, také jako N-Sonic nebo N.Sonic) je jihokorejský boy band vystupující pod C2K Entertainment. Skupina při svém debutu sestávala z pěti členů, při jejím comebacku v roce 2013 se jejich počet rozrostl o čtyři členy, zatímco dva odešli. Nynější počet je tedy sedm. Jsou jimi J.Heart, Black J, Byeol, Zion, Sihoo, Minkee a Yeonjun. Eunho a Jonguk byli v prvotní soustavě. 

Členové se poprvé představili 1. září ve vysílání "Infinity Girls" od MBC a pak také skrze "Hot Shot" od ENT. Díky jejich sehranosti, tanečním dovednostem a zpěvu si N-Sonic získali hodně pozornosti během jejich vystupování na mnoha různých korejských music show. 

4. října 2011 vydali své první MV Super Boy, které si získalo srdce mnoha fanynek hlavně díky "svlíkací" části, při níž se členové zbavovali svých svršků. A to jak v MV, tak i při živých vystoupení (např. M! Countdown). Mimo jiné si klip získal pozornost díky výše zmiňovaným tanečním dovednostem a zpěvu. O den později vyšlo první single album N-Sonic, We Are Superboys. Single obsahoval čtyři skladby - titulní Super Boy, N.Sonic, I Won't Let Go a Never Stop.

Po jejich debutu a propagaci následovala rok a půlroční pauza, během které stačila skupina vyměnit dva ze svých členů a přidat ještě další dva nové (celkem tedy čtyři). Podle slov některých netizens byli dva kluci nahrazeni, kvůli jejich věku, nic ale není jisté, proto není nutné brát tuto informaci příliš v potaz. Pravděpodobnější je spíše varianta, kde se Eunho a Jonguk zaměřili na svá studia a proto odešli.Když byli N-Sonic opět kompletní, zahájili přípravy na svůj comeback, který se uskutečnil 10. května 2013. Již předtím byli fanoušci informováni skrze dva teasery, co byly nahrány na oficiální youtube channel N.Sonic. 

Nový single Lie obsahuje dvě skladby - titulní stejného jména a Television, kterou sepsal a zkomponoval leader J.Heart. Ve stejný den bylo rovněž vydáno i hudební video, které opět ukazuje kvality členů v tom správném světle. 

Od 10. května zahájili N-Sonic propagaci a sérii vystoupení na různých hudebních show.Zajímavosti:

• Název skupiny je kombinací slov Neo (Nový) a Sonic (Zvukový / Zvuk).

• Snem skupiny je být druhými TVXQ nebo B2ST

• Zástupci ze společnosti o skupině řekli: "Jsou upřímní a mají správný základ. Mají v plánu vystupovat nejen na korejských, ale i na pódiích po celém světě. Prosím, těšte se na ně a na jejich přípravy pro vylepšení prestiže K-Popu."

Fanoušci N-Sonic si říkají Super Sonic.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9