[IMG]

League of Competition #9, představena pod jménem LC9, je šestičlenná skupina zformovaná pod společností Nega Network. Rasa, J.Hyo, E.Den, AO, King a Jun by měli být mužskými protějšky starší dívčí skupiny Brown Eyed Girls. 

Jejich před-debutový, "pracovní" název byl Brown Eyed Boys, změnil se až při představování jednotlivých členů, které proběhlo v podobě zveřejňování fotek a teaser videí, která měla ukázat něco z osobnosti každého z šesti mladíků. 

Po dlouhých pěti letech tréninku, debut LC9 připadl na den 8. května 2013, kdy bylo Nega Network zveřejněno MV "Mama Beat", jež si vysloužilo označení 19+ pro přílišné množství násilí, které si vyžadoval koncept. Mimo to se ve videoklipu objevila i členka BEG, Ga In.Tvrdý trénink všech dovedností - od zpěvu, přes rap až po tanec - pomohl nabrat skupině na potřebných zkušenostech, díky kterým nepůsobí na jevišti jako nováčci, ale jako už dávno oddebutovaná skupina. Nega Network si na jejich "výcviku" dala opravdu záležet.

S debutem skupiny přišlo samozřejmě i první single album "Skirmish" (Rvačka), jež obsahovalo rovnou osm skladeb, z nichž byly čtyři instrumentální.LC9 se po zveřejnění Mama Beat začali věnovat propagaci a živým vystoupením v různých hudebních programech, zatímco pozvolna zahájili svou cestu ke slávě, kterou by se jednou chtěli vyrovnat i jejich starším kolegyním, Brown Eyed Girls. 

Oficiální faclub LC9 se jmenuje Love Beat.

Dne 23. ledna 2016 společnost Nega Network odhalila, že smlouva skupiny skončila 21. prosince předchozího roku. Žádný z členů neobnovil své smlouvy a skupina LC9 se v důsledku toho rozpadla.
 
  • E.Den opustil skupinu a přesunul se zpátky do Kanady, aby studoval.
  • Rasa ukončil povinnou vojenskou službu. On se objevil v I can See Your Voice 3 v epizodě Kim Yoon-ah.
  • King a J-Hyo jsou v nové skupině s názvem Circus Crazy jako Dingo a KI-ZO.
  • AO je v současné době v skupině, Acemax Black.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9