Huh Gak

Autor Eunka, 07.05.2013
Alba Huh Gak 1st Mini Album, LIKE 1st MINI ALBUM "First Story", Lacrimoso, Little Giant, April′s Snow, Story of Winter, Rolling Music
Aktivní 2010 - současnost
www.planaent.co.kr/compan...
www.youtube.com/acubeent
twitter.com/huhgakzzang
twitter.com/PlanA_2011
Jméno: Huh Gak
Povolání: Zpěvák
Datum narození: 15. listopadu 1984
Místo narození: Nam-gu, Incheon
Výška: 163 cm
Váha: 70 kg
Krevní skupina: 0
Zajímavosti: Na levé lopatce má tetování - mikrofon, který se objevil na přebalu jeho prvního studiového alba Little Giant.


Narodil 15. listopadu 1984 a má bratra, dvojče, Huh Gonga. Po rozvodu rodičů žil se svým otcem a bratrem. Následkem rozvodu se rodina dostala do finančních potíží, a tak se rozhodl, že si hned po střední škole najde práci. V té době pracoval jako opravář ventilátorů a zpíval na festivalech.

Do povědomí veřejnosti se dostal díky účasti a následnému vítězství v talentové soutěži Superstar K2. Následně na to se uskutečnil jeho pěvecký debut s digitálním singlem Always, který se vyšplhal na první příčky hudebních žebříčků. V listopadu roku 2010 vydal své první mini album obsahující pět písní, včetně již zmiňované Always. Později vydal další alba jako např.: First Story, Lacrimoso, Little Giant, April′s Snow, Story of Winter a Rolling Music.

V únoru roku 2011 podepsal smlouvu se společností A Cube Entertainment (nyní Plan A Entertainment), nehledě na další nabídky, které se mu dostaly. Nazpíval několik OST a společných písní s umělci Plan A.Od října roku 2013 je šťastně ženatý se svoji první láskou ze střední školy, která se nepohybuje ve světě showbyznysu. Mají spolu dva syny. Svou otcovskou roli si užívá s největším nadšením. V roce 2017 mu byla diagnostikována rakovina štítné žlázy a musel podstoupit operaci. Po zotavení se opět věnuje hudební kariéře.


ZDROJ: en.wikipedia.org
FOTO: ​nautiljon.com

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,3%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9