Huh Gak

Autor Eunka, 07.05.2013
Alba Huh Gak 1st Mini Album, LIKE 1st MINI ALBUM "First Story", Lacrimoso, Little Giant, April′s Snow, Story of Winter, Rolling Music, Hello
Aktivní 2010 - současnost
www.planaent.co.kr/compan...
www.youtube.com/acubeent
twitter.com/huhgakzzang
https://twitter.com/PlayM...
instagram.com/huhgak1020/
Jméno: Huh Gak
Povolání: Zpěvák
Datum narození: 15. listopadu 1984
Místo narození: Nam-gu, Incheon
Výška: 163 cm
Váha: 70 kg
Krevní skupina: 0
Zajímavosti: Na levé lopatce má tetování - mikrofon, který se objevil na přebalu jeho prvního studiového alba Little Giant.


Narodil 15. listopadu 1984 a má bratra, dvojče, Huh Gonga. Po rozvodu rodičů žil se svým otcem a bratrem. Následkem rozvodu se rodina dostala do finančních potíží, a tak se rozhodl, že si hned po střední škole najde práci. V té době pracoval jako opravář ventilátorů a zpíval na festivalech.

Do povědomí veřejnosti se dostal díky účasti a následnému vítězství v talentové soutěži Superstar K2. Následně na to se uskutečnil jeho pěvecký debut s digitálním singlem Always, který se vyšplhal na první příčky hudebních žebříčků. V listopadu roku 2010 vydal své první mini album obsahující pět písní, včetně již zmiňované Always. Později vydal další alba jako např.: First Story, Lacrimoso, Little Giant, April′s Snow, Story of Winter a Rolling Music.

V únoru roku 2011 podepsal smlouvu se společností A Cube Entertainment (nyní Plan M Entertainment), nehledě na další nabídky, které se mu dostaly. Nazpíval několik OST a společných písní s umělci této společnosti, především s Eun Ji za A Pink.Od října roku 2013 je šťastně ženatý se svoji první láskou ze střední školy, která se nepohybuje ve světě showbyznysu. Mají spolu dva syny. Svou otcovskou roli si užívá s největším nadšením. V roce 2017 mu byla diagnostikována rakovina štítné žlázy a musel podstoupit operaci. Po zotavení se opět věnuje hudební kariéře.


ZDROJ: en.wikipedia.org
FOTO: ​nautiljon.com
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9