Angela Chang

Autor Mei, 15.04.2013
Alba Over The Rainbow, Aurora, Pandora, Flower in the Wonderland, Ang 5.0, The 5th Season, Visible Wings
Aktivní 2002 - současnost
www.youtube.com/user/Ange...
http://www.youtube.com/pl...
https://plus.google.com/u...
http://www.weibo.com/zhan...
Angela Chang (張韶涵, pinyin: Zhang Shao Han) se narodila 19. ledna 1982. Je to taiwanská zpěvačka a herečka. Dvakrát byla nominována na Golden Bell Awards za nejlepší hlavní ženskou seriálovou roli.
 
Narodila se na Taiwanu, ale když jí bylo 12 let, její rodina se přestěhovala do Kanady. Je nejstarší ze 3 sourozenců. Má bratra a sestru. Je ze tří čtvrtin Hanskou Číňankou a ze čtvrtiny Uyghurkou. Mluví mandarínskou čínštinou a plynnou angličtinou.
 
Když žila v Kanadě, navštěvovala mnoho pěveckých soutěží. Na Rothenacker Village Festivalu se zúčastnila kontestu BBC Star. Získala první místo, když zpívala populární píseň od Changa Yu-Shenga, The Days Without Smoking (没有煙抽的日子). Byla jí nabídnuta možnost se účastnit taiwanského finále, ale kvůli školním závazkům se nezúčastnila.
 
Svou kariéra započala v roce 2000 po dokončení střední školy Sira Winstona Churchilla. Populární se stala díky roli v seriálu My MVP Valentine. V roce 2007 hrála v Romantic Princess s Wu Chunem, Calvinem Chenem a Georgem Hu.
 
Na svém kontě má 7 studiových alb a mnoho spolupráce s taiwanskými umělci jako jsou Lollipop F, Willber Pan, Elva Hsiao, Sodagreen, Claire Guo, Christine Fan, Harlem Yu nebo Dee Hsu.


 
 
TV SERIÁLY:
 
2008 -  烽火孤兒 - Bacon Fire Orphan
2007 -  公主小妹 - Romantic Princess
2006 -  愛殺17 - Bump Off Lover 17
2005 -  海豚愛上貓 - When Dolphin Love Cat
2004 -  天國的嫁衣 - La robe de Mariee des cieux
2003 -  海豚灣戀人 - At Dolphin Bay
2002 -  MVP 情人 - My MVP Valentine
 
 
FILMY
 
Shadows of Love
10 +10
Love Message
Shrek (dubing Fiony)
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9