Evo Nine

Autor Mei, 11.03.2013
Členové Best, Nick, Wang, Feem, Rodtank, Gun, Andrew
Aktivní 2013 - současnost
www.mono-music.com/evonin...
www.youtube.com/user/MrMo...
www.facebook.com/MrEvoNin...
www.twitter.com/mrevo9
http://www.instagram.com/...
Evo Nine: The Evolution of Moving Forward (česky: Vývoj kupředu), je thajská 7členná chlapecká skupina, která debutovala v roce 2013 a vystupuje pod Mono Music.
 
Thajské slovo pro 9 (nine) je Gao, často se používá ve stejném termínu jako Gao-Nah, což v thaištině znamená „pokrok“ nebo „vpřed“. Když to vyslovíte nahlas, slovo Nine je také podobné thajskému slovu, které je prefixem pro oslovování muže.
 
Evo Nine projekt začal z konkurzu, kde se stovky chlapců, kteří se dostali přes zkoušky, dostali do školícího kola, které bylo nazváno “Mono Music Junior”. V dalším vzdělávání členů byli každé 3 měsíce někteří odstraněni. Po mnoha kolech v tvrdé konkurenci zbylo pouhých 7 členů: Best, Nick, Wang, Feem, Tank, Gun a Andrew. Ti byli poslední 4 roky ve výcviku v rámci vzdělávacího systému Mono Music a absolvovali více než 5000 hodin intenzivních kurzů. V březnu 2013 nastal ideální čas pro debut Evo Nine.


 
Evo Nine je spojen s jedním z nejlepších produkčních týmů z Ameriky. Vedoucí tohoto týmu je Glen Choi, také známý jako DJ Nure. Přispěl k úspěchu mnoha umělců, jako jsou Black Eyed Peas, Wonder Girls, Kanye West, Lupre Fiasco, Drunken Tiger, Jamie Foxx a další. Choi se také přímo účastnil na produkci Electronic New Age Pop (Elektronického novověkého popu) „Make You Dance“ pro Evo Nine. Videoklip k této písni vychází 15. března 2013.
 
Na choreografiích Evo Nine se podílí korejský choreograf Lee Seung Min, který zde poprvé představuje nový taneční styl nazvaný “New School Hip Hop” (Nová škola Hip Hopu) v jihovýchodní Asii.


 
Za hudební video k „Make You Dance“ je zodpovědný hlavně výrobní dům v Koreji Zanybros režírovaný panem Hongem Won Kiem, Zanybros produkoval řadu špičkových hitů hudebních videí jako jsou například Girls’ Generation – I Got A Boy, The Boys / TVXQ – Humanoid / Super Junior – Opera (Jap), S.P.Y., Sexy Free & Single / Beast – Beautiful Night, Shock, Breath / MBLAQ – This is War / Miss A – Bad Girl Good Girl / 4Minute – HUH, Hot Issue, Volume Up a mnoho dalších.
 
Dne 27. srpna se kluci, ještě jako Junior trainee, účastnili Dance Extreme Season s písní Girlfriend od Justina Biebera, kde ukázali své dovednosti zpívat v angličtině. Poté se představili a pak předvedli i své taneční dovednosti.
 
V roce 2013 už se Junior transformovali do Evo Nine a v březnu 2013 nastal čas debutu. Dne 8. března vydala agentura Mono Music teasery všech 7 členů a 11. března i teaser k hudebnímu videu „Make You Dance“.FOTO: 24-7kpop.com
FOTO: facebook.com/MrEvoNine
FOTO: facebook.com/MrEvoNine
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9