TEEN TOP

214 Odebírat
Autor Katarinka, 23.12.2012
Alba viz inf.
Členové C.A.P, Chunji, L.Joe, Niel, Ricky a Changjo
Aktivní 2010 - ?
www.teentop.co.kr/teentop...
www.youtube.com/user/Teen...
www.facebook.com/TeenzOnT...
twitter.com/TEEN_TOP
Teen Top je k-popová skupina, která se skládá ze šesti členů: CAP, Chunji, L.Joe, Niel, Ricky a Changjo. Debutovali v roce 2010 v TOP Media, kterou založil Andy Lee z Shinhwa.

Ricky a Niel debutovali již dřív jako herci. Niel debutoval prostřednictvím muzikálu "Please", kde hrál mladší verzi Joo Won-a. Ricky debutoval v hudebním videu Seo Taiji "Human Dream" a později v Love Song, jako mladší charakter Song Seung Heon-a.

V červenci 2010, Teen Top debutovali se skladbou "Clap", kde si zahrála Lizzy z After School. Hned na to vydali své první singl album Come into the World, které přišlo na svět 9. července 2010. Den poté debutovali v Music Core MBC, následovaný Inkigayo SBS, za což sklízeli pozitivní hodnocení za obě vystoupení.13.ledna 2011 měli svůj první comeback na M! Countdown s jejich druhým singlem "Supa Luv" k němuž vyšlo MV 14.ledna. Píseň původně napsal a hrál Redd Stylez, nicméně byla přepsána a přeložena do korejštiny Wheesung-em.  2. března pak vydali mv k zremixované verzi.

Skupina také vystupovala ve francouzské zpravodajské talk show Le Grand Journal. Obdrželi ohromující ohlas u kritiků v ​​porovnání s jinými vystoupeními, která se objevila v této talk show. Jejich vystoupení se "Supa Luv" bylo velmi chváleno, především ohledně synchronizovaného tance a pastelově barevnách vlasů.Dne 11. července slavili Teen Top první výročí jejich agentury TOP Media. Rovnou tak oznámili na oficiálních internetových stránkách, že nové a první mini album Roman bude vydáno  26. července. Kromě toho, byly odhaleny další podrobnosti týkající se comebacku kapely.

21. července TOP Media vydali první comeback teaser pro píseň
"No More Perfume On You"  prostřednictvím různých video portálů, včetně YouTube a Daum. Následující den byla druhá ukázka propuštěn výhradně jen na YouTube. Oficiálně vyšlo 26. července jako digitální download a 27. července v obchodech.

V lednu 2012  vydali své druhé EP It's. všech 6 skladeb produkovali, napsali, složili a zremixovali Brave Brothers. Vydání mini alba bylo naplánovano na půlnoc 4-5.ledna, ale v 8 hodin večer 4. ledna, uniklo na stránky důvěryhodného zdroje, kde se během 10ti minut se sesbíralo nad tisíc shlédnutí. Následovalo odhalení dalšího hudebního videa pro comeback píseň "Crazy"  5. ledna, na které se podílela Kwon Sohyun z 4minute. Píseň byla uvedena i v zábavním brazilském programu Leitura Dinâmica na RedeTV, 10.ledna, díky které Teen Top získali větší mezinárodní zájem.Dne 3. února 2012 Teen Top získal své první ocenění v
KBS Music Bank od jejich debutu s písní "Clap" . Kromě toho, že dostali ocenění MBC Music Core, získali i další ocenění na SBS Inkigayo. V průměrném věku 17,3 roků se stali nejmladší oceněnou kapelou ve výše uvedených hudebních show. Dne 25. února se jim dostalo dalšího ocenění v Music Core.

Kapela se dočkala i svého vlastního fanklubu, který nese název ANGEL a byl oficiálního otevřen 28. května 2012 .

Třetí EP
aRtisT spatřilo světla 30. května 2012 jako digitální download a pokračovalo vydání mv pro jeho titulní skladbu "To You". Na prodejní pulty se dostavilo až 4. června. S tímto albem skupina získala velkou pozornost a trumfla hlavní hudební žebříčky.Dne 19. června, skupina začala svou Teen top Zepp Tour 2012 v Japonsku se zastávkami v Ósace, Nagoji a Tokiu.

28. a 31. července zveřejnili na svém oficiálním YouTube kanálu teaser pro nadcházející song. Dne 3. srpna bylo hudební video pro "Be Ma Girl" zveřejněno a doprovázeno comebackem v
MBC's Music Core den později.20.12.2012 společnost T.O.P Media oznámila, že se bude konat evropská tour
"TEEN TOP SHOW! Live tour in Europe 2013" , která se bude konat v 5ti městech Evropy (viz.inf. >>zde<<)

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9