LM.C

Autor AsianStyle, 28.11.2012
Alba Glitter Loud Box, Gimmical Impact, Super Glitter Loud Box, Wonderful Wonderholic, Best the LM.C, Strong Pop
Členové Maya, Aiji
Aktivní 2006 - současnost
www.lovely-mocochang.com/...
www.youtube.com/user/LMCo...

LM.C je japonské visual kei rockové duo, hrají mix elektro rocku a popu, které sami nazývají  „new century electrorock“ (elektrorock nového století)

 

LM.C byli založení Mayou – kytaristou a muzikantem, který byl kytaristou v  Miyavyho  kapele Ishihara Gundan a ve své vlastní The Sinners. Zatímco byl pořád s Miyavim, on a jiní support členové hráli live shows s LM.C. Později se přidal Aiji z Pierrot.
 

Miyavi a Maya


Potom, co Maya skončil u Miyaviho a Aijiho Pierrot se rozpadli, stali se LM.C jejich hlavním projektem a debutovali v říjnu 2006 vydáním dvou singlů:  "Trailers (Gold)" a "Trailers (Silver)".Začátkem roku 2007 vydali třetí singl „Oh My Juliet“, který byl druhým endingem pro anime Red Garden. 7. března vydali první EP Glitter Loud Box.

 

Čtvrtý singl „Boys and Girls“ v červnu 2007, který byl zároveň druhý opening anime  Katekyō Hitman Reborn! Pátý singl „Liar, Liar/Sentimental Pitvy Romance“ vyšel v říjnu 2007 a šestý singl „Bell the Cat“ v prosinci toho samého roku.

Vroce 2008 vydali „John“ v zimě a „88“ v létě – další opening pro Katekyō Hitman Reborn!
Poté debutovali v Severní Americe, kde vystoupili na Anime Expo – „Battle of the Bands“ 3. července 2008. Následoval koncert  v Cash Mansion v Los Angeles, Kalifornie 5. července.

V červenci také měli první koncert v hale – C.C. Lemon Hall, Shibuya, Japonsko. Lístky byly vyprodány do dvou minut po vypuštění. Na konci července byli pozváni, aby vystoupili na Formoz Festival na Taiwanu. V listopadu bylo první album Super Glitter Loud Box a druhé Gimmical Impact!! současně vydány celosvětově. Tato dvě alba byla také dostupná celosvětově na hlavních hudebních download storech v ten samý den.
 

LM.C


V březnu 2010 vydali album Wonderful Wonderholic. V říjnu 2010 singl „Let Me‘ Crazy!!“, který obsahoval dva nové songy „Let Me‘ Crazy!!“ a „No Fun, No Future“. Pro oba songy bylo vydáno PV.

 

V červenci 2011 byl singl „Hoshi no Arika“ openingem pro anime Nura: Rise of the Tokaj Clan – druhá série. V říjnu 2011 singl „The Love Song“ jako druhý opening pro též anime. 12. října 2011 album ☆★Best the LM.C☆★2006-2011 Singles, které obsahuje právě i „The Love Song“.

 

V únoru 2012 singl „Ah Hah“. Skupina také začala live 2012 tour  "-Strong Pop-" a v dubnu 2012 vydali album Strong Pop.

 

Singl „DOUBLE DRAGON“ vychází 28. listopadu 2012.
FOTO: tumblr.com

 

 

Členové

 

    Maya – hlavní vokály, kytara, synth guitar

    Aiji – kytara, vokály

 

Support band

 

    Hiko – basa

    Death-O – bicí

    JayKay –klávesy

    Denkiman – VJ

 

2009 world tour support

 

    Mackaz – basa

    Death-O – bicí

    Jun – klávesy

    Denkiman – VJ

 

2010 world tour support

 

    Ken – basa

    Yuya – bicí

    Jun – klávesy

    Denkiman – VJ, Para Para

 

2012 world tour support

 

    Mackaz - basa

    Sassy - bicí

    Nom Nom - klávesy

    Denkiman - VJ 

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9