TASTY (DLXL)

Autor AsianStyle, 28.11.2012
Alba Spectrum, Spectacular, Day′n Night, Addiction
Členové Soryong a Daeryong
Aktivní 2012 - současnost
www.tasty2wins.com/
www.youtube.com/Tasty2win...
www.facebook.com/Woollim....
twitter.com/tastytwins080...
http://instagram.com/theb...

TASTY je jihokorejské popové duo spadající pod Woollim Entertainment. Členové se jmenují Soryong a Daeryong a jsou to dvojčata. Jméno fanklubu zní Twings, což je složenina ze slov twins (dvojčata) a wings (křídla).

Daeryong je o pět minut starší než jeho bratr. Soryong je zase o 1 cm vyšší. Oba jsou talentovaní, rádi sportují a nechtějí nosit stejné oblečení. I jejich vkus ohledně žen je rozdílný. Jsou rádi, že jsou dvojčata a neumí si představit život jeden bez druhého.Oba se narodili a vyrůstali v Jilinu v Číně. Po čase se přestěhovali do Koreje za svými rodiči. Už v sedmi letech uvedli, že by se chtěli stát korejskými idoly. V roce 2006 se zúčastnili konkurzu v JYP a byli posláni do USA, aby tam trénovali.

Jelikož jejich debut po zhruba pěti letech stále nepřicházel, změnili společnost a přešli pod Woollim, kde také debutovali s písní You Know Me. MV k této písni vyšlo 9. srpna 2012 a skladba se nachází na jejich prvním mini albu Spectrum.  O rok později se vrátili s dalším mini albem Spectacular, které obsahuje velmi vydařenou skladbu MAMAMA. K této písni složili text Dong Woo a Ho-Ya z Infinite H, kteří se též objevili v MV. Ovšem jejich text byl kapánek odvážnější a tak muselo dojít k úpravám. 

Dne 25. listopadu 2013 vydalo duo singl Day'n Night. Ve videoklipu k této písni si zahrála herečka a modelka Esom. MV se natáčelo v Hongkongu. 


Poté, co nadaným dvojčatům vyšel v roce 2014 singl Addiction, začali s propagací a debutem v Číně. Čínská verze alba Addiction spatřila světlo světa 22. srpna 2014 a ten den hoši uspořádali i debutovou předváděcí show v Pekingu. Čínským aktivitám se hodlají věnovat na 100% a potěšit tak mnoho místních fanoušků. 

V roce 2015 opustili Woollim a odjeli do Číny, aniž by to jejich smlouva dovolovala. V současné době jsou tedy zapojeni do právního sporu se společností. Dne 23. června 2016 soulský okresní soud oznámil, že žaloba byla zamítnuta. Nyní působí v Číně jako duo DLXL.

ZDROJ: en.wikipedia.org
FOTO: fyeahkoreanphotoshoots.tumblr.com, ladychisasianpersuasion.files.wordpress.com

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9