Roh Ji Hoon

Autor Eunka, 25.11.2012
Alba The Next Big Thing, Feeling
Aktivní 2009 - současnost
cubeent.co.kr/rohjihoon
youtube.com/user/LOENENT
twitter.com/nojihoon
instagram.com/yes_jihoon_...

Jméno: Roh Ji Hoon (Noh Ji Hoon)
Datum narození: 12. července 1990
Místo narození: Incheon, Jižní Korea
Znamení: Rak
Krevní skupina: AB
Výška: 185 cm
Váha: 74 kg
Záliby: Vaření, fotbalAž do roku 2017 byl sólistou pod Cube Entertainment. Už před debutem byl známý jako šikovný a talentovaný zpěvák, díky výkonu, který předvedl v pěvecké soutěži Birth of a Great Star. Jeho mentorem byl zakladatel společnosti Big Hit. V soutěži se dostal do top 8. Hned poté podepsal smlouvu s Cube.

Ještě před zmíněnou soutěží, však nazpíval OST pro seriál Can Anyone Love. Tehdy patřil pod agenturu UFO Entertainment a vystupoval po uměleckým jménem Zi Hoon. Narodil se v Incheonu a má starší sestru.Také se objevil v hudebních videích jiných interpretů, např.: 8eight - Covering Those Lips a Yoo Seung Eun ft. Seo Eun Kwang - Love Virus, spolu se členkou skupiny 4Minute, Nam Ji Hyun. Oficiálně debutoval 7. listopadu 2012, když vydal první mini album The Next Big Thing a videoklip k titulní písni Punishment.

 

Zajímavé je, že kdysi aktivně hrával fotbal. Hrál ho 10 let a bol brankářem. skončil kvůli nehodě a také kvůli tomu, že snil o hudební kariéře. Když je nervózní, tak se usmívá, aby se cítil líp. Říká se, že se podobá JB z GOT7. Po jeho debutu o něm nebylo nějakou dobu slyšet, nicméně 4. února 2014 vydal alespoň singl s názvem A Song For You. Poté si fanoušci museli opět pěkně dlouho počkat, ale nakonec se dočkali jeho návratu 16. září 2015, kdy vydal nové mini album Feeling a také videoklip k titulní písni If You Were Me. V roce 2017 vydal singl No Worries a krátce předtím opustil Cube.

Dne 19. dubna 2018 oznámil, že se zasnoubil s modelkou pro automobilové závody a firmy Lee Eun Hye, která prozradila, že je těhotná. Vzali se přesně za měsíc, 19. května. Jejich syn se narodil 25. listopadu. Dále se rozhodl, že se stane trotovým zpěvákem.FOTO: kmagazinelovers.tumblr.com

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9