OnlyOneOf

Autor Xiunka, 05.01.2020
Alba Dot Point Jump, line sun goodness
Členové Love, KB, Rie, Yoojung, Junji, Mill a Nine
Aktivní 2019 - současnost
onlyoneofofficial.com/
youtube.com/channel/UCkTM...
facebook.com/official.Onl...
twitter.com/OnlyOneOf_twt
instagram.com/onlyoneofof...
tiktok.com/@onlyoneofoffi...
Sedmičlenná chlapecká skupina OnlyOneOf8D Creative (RVSP) debutovala 28. května 2019 s prvním mini albem Dot Point Jump společně s hudebním videem titulní skladby SAVANNA.

2019 – debut, line sun goodness

Společnost 8D Creative v dubnu 2019 otevřela profily na sociálních sítích své první chlapecké skupině OnlyOneOf a zároveň tím oznámila její debut s mini albem Dot Point Jump. S oznámením debutu byl zveřejněn také záhadný video teaser skladby SAVANNA. Později se ukázalo, že se jedná o titulní píseň mini alba. Na tvorbě skladeb se kromě členů podílel také R&B zpěvák £.vıewƶ z Poison Holyc Crew.

Oficiální hudební video bylo vydáno k titulní skladbě Savanna. Jeden videoklip je opravdu málo, a proto skupina dále vydala speciální hudební video skladby Time Leap. Ani ne o měsíc později byla zveřejněna Rainstorm verze videoklipu titulní skladby Savanna a Wave verze hudebního videa b-side písně Time Leap.

 

Dne 30. října skupina vydala své druhé mini album line sun goodness. Hudební video titulní skladby sage mělo být zveřejněno zároveň s mini albem. Nicméně kvůli technickým problémům bylo vydáno až 2. listopadu.2020 - Unknown Art Pop 2.1

Skupina rok zahájila se svým prvním digitálním singlem Unknown Art Pop 2.1 společně s titulní skladbou dOra maar. Ke své nové hudbě skupina uvedla: „Skladba dOra maar je založena na skutečné osobě, která byla múzou a pátou láskou Picassa. Sama Dora maar byla také fotografkou a umělkyní. Díky setkání s Picassem v sobě Dora maar nalezla vášeň a se štětcem v ruce se probrala ze své krize. Dora maar zůstala věčnou múzou Picassa i po té, co se s ním rozešla.“

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9