Twins

Autor Mei, 04.11.2012
Země Čína
Alba Twins, Twin′s Love, Twins, Our Souvenir, Amazing Album, Twins Ichiban Amazing Show, Happy Together, Touch of Love, Evolution, Singing in the Twins Wonderland 1, Singing in the Twins Wonderland 2, Magic, SiXi Lin Men Xi Ying Chun, 04 Concert, Singing
Členové Gillian Chung ( 鍾欣桐), Charlene Choi (蔡卓妍)
Aktivní 2001 - sučasnost
www.eegmusic.com/artist/i...
www.youtube.com/user/eegm...
www.facebook.com/eegtwins
e.t.qq.com/TwinsTwins0518

Gillian Chung

 

Gillian

Gillian Chung (čínsky: 鍾欣桐) se narodila 21.1.1981 v Hong Kongu. Je to zpěvačka a herečka. Je členem skupiny Twins spolu s Charlene Choi. Její otec zemřel, když jí byl 1 rok. Její matka se znovu vdala, když Gillian byla na střední škole. Vystudovala školu v Kowloonu (Hong Kong). Po konzultaci s věštkyní si změnila umělecké jméno na Chung Yan-tung, protože prý to jméno zlepší její podnikatelské dovednosti. Od roku 2001 zpívá v duu s Charlene. O 3 měsíce později vydaly své první album.

V roce 2006 Gillian tajně fotografoval reportér v šatně. Dne 22. srpna se tyto fotky objevily na titulní straně HongKongkého časopisu. Čínské hvězdy jako například Jackie Chan a Andy Lau udělali veřejný protest proti časopisu.

1. listopadu vydavatelská společnost prohrála soud po odvolání. Zakladatel a vydavatel časopisu Jimmy Lai se veřejně Gillian omluvil a nabídl jí vrátit všechny negativy.

V lednu a únoru 2008 se objevily sexuální fotografie Edisona Chena s řadou HongKongských celebrit (žen). Tyto fotografie byly zveřejněny online na internetu. Do tohoto skandálu byla zapojena i Gillian Cheung spolu s například Bobo Chan nebo Cecilií Cheung. Tyto fotografie poskvrnili Gillianin "čistý obraz". Gillian se veřejně omluvila a řekla, že je naivní a hloupá. Když se Gillian objevila v televizi, bylo přijato několik stovek stížností a další její propagace byly zrušeny.

Více než rok se nikde neobjevovala. Poté přiznala, že přemýšlela o sebevraždě. Omluvila se, že ubližuje lidem kolem sebe, zejména své dlouhodobé kamarádce Charlene Choi. Během pauzy se věnovala Kung-fu a gymnatice. Doufala, že jí toto bude sloužit v její profesi.

Dne 27. března 2010, Chung vydala své debutové sólo album, které bylo prodáváno jako součást balení alba Twins.

 

Hrála například ve filmech:

- Zuřivost v krvi

- Krititelé upírů (Twins effect 1, 2)

 

 

 

 

Charlene

Charlene Choi (čínsky: 蔡卓妍) je HongKongská herečka a zpěvačka. Spolu s Gillian Chung je členkou dua Twins. Narodila se ve Vancouveru v Kanadě dne 22.11.1982. O několik let později se ale její rodina přestěhovala do HongKongu. Gillian mluví dobře anglicky, kantonsky, mandarínsky a trochu japonsky. Studovala na Rosaryhill School. Ve svých začátcích pracovala jako modelka pro Emperor Entertainment Group.

Jako herečka se často objevuje ve filmech i spolu s Gillian. Zahrála si už s takovými hvězdami jako jsou například Andy Lau, Jackie Chan, Nicholas Tse nebo Eason Chan. Na předávání cen 11. Puchon International Fantastic Film Festival (PIFAN Korean Movie Award) získala Charlene cenu za nejlepší filmovou herečku. Bylo to za roli ve filmu Diary, kde si zahrála v roce 2006. Jako herečka získala i spousty dalších jiných cen. V roce 2008 natáčela své 1. taiwanské drama Calling For Love. Seriáln byl poprvé vysílán v květnu 2010. Charlene také napsala autobiografickou knihu o svém dospívání jako o dítěti rozvedených rodičů. Po rozvodu rodičů žila s otcem, ale matku vídala velmi často.

 

Hrála například ve filmech:

- Akce nemluvně

- Velké dobrodružství

- Zuřivost v krvi

- New Police story

- Krotitelé upírů (Twins Effect 1, 2)

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9