I LUV

Autor Xiunka, 19.11.2019
Alba Got It, Open The Door
Členové Seo Yoon, Cui Xiang, Ga Hyun, Min Ah, Ji Won, Ji Ho a Soo Yeon
Aktivní 2019 - současnost
youtube.com/channel/UCCIH...
instagram.com/iluv__offic...

Pre-debut

O skupina I Luv padla první zmínka v souvislosti talentové show, která byla pořádána společně s Kitten Girls ve školícím centru Wanna Be. V té době se skupina skládala ze čtyř členek a to Seo Yoon, Erika, Seoha. Identita poslední členky není známa. Poté, co Erika opustila skupinu, pokračovaly I Luv ve třech. O jejím odchodu nebylo vydáno žádné prohlášení. Krátce po ní byly oznámeny nové členky a to Juhwi a Chloe, která si letos změnila stage jméno na Mia.

V prosinci společnost WKS ENE oznámila, že má v plánu učinit z I LUV osmičlennou skupinu. Udát se to mělo pomocí line-up systému. Nejprve se měla představit šestičlenná a poté osmičlenná sestava. V plánu bylo, že ve skupině budou čtyři korejské a čtyři čínské dívky. Společnost od tohoto plánu nakonec upustila.

Oznámeno bylo, že se ke skupině přidává čínská členka Saki a korejská maknae Ga Hyeon. Saki se však v žádných propagacích neobjevila. Na začátku roku 2019 bylo rozhodnuto, že skupina bude oficiálně debutovat jako šestičlenná. Do sestavy se přidala Rina a započaly přípravy na debut. Dne 10. února bylo vydáno další oznámení. Seoha, Juhwi a Rina odešly ze skupiny kvůli zraněním. Místo těchto třech členek byly postupně přidány Da Hyun, Cui Xiang a Mari tak, aby skupina byla opravdu šestičlenná. Nicméně Mia (Chloe) odešla ze skupiny také a to bez oficiálního oznámení.

2019: Debut, projekt Dream and Challenge, Open The Door

Poté, co byl debut několikrát odvolán, děvčata debutovala 30. dubna se singlem Got It. Hudební video bylo zveřejněno o tři dny později.V srpnu společnost oznámila zahájení projektu Dream and Challenge. Na základě tohoto projektu se vybíraly členky, které se budou podílet na druhém singlu. Společnost oznámila, že aby tento projekt byl spravedlivý, mohla být každá členka z původní sestavy vyloučena a nahrazena trainee. Z původní sestavy zůstaly pouze Seo Yoon, Ga Hyun a Cui Xiang. Mi Nah, Ji Won a Ji Ho se přidaly. Mari a Da Dyun vypadly. Soo Yeon je jediná členka, která se projektu nezúčastnila a podílela se na druhém singlu. Všechny členky, které vypadly, stále spadají do skupiny I LUV. Nicméně o nich není vůbec slyšet.

Dne 11. listopadu skupina vydala druhý singl Open The Door.


ZDROJ: kpop.fandom.com

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9