BALLISTIK BOYZ from EXILE TRIBE

Autor koti, 16.05.2019
Alba BALLISTIK BOYZ
Členové Ryuta Hidaka, Yoshiyuki Kanou, Ryusei Kainuma, Miku Fukahori, Rikiya Okuda, Riki Matsui, Masahiro Sunada
Aktivní 2018 - současnost
twitter.com/ballistik_fex...
instagram.com/ballistik_f...

BALLISTIK BOYZ from EXILE TRIBE je japonská, taneční a pěvecká skupina pod agenturou LDH JAPAN. Ve skupině je 7 členů, kteří byli vybráni z programů VOCAL BATTLE AUDITION 5 a PROJECT TARO. Skupinu zformovali EXILE HIRO společně s DOBERMAN INFINITY v roce 2018 a o rok později, 22. května 2019, BALLISTIK BOYZ oficiálně debutují. Jde o první skupinu z EXILE TRIBE, ve které všichni její členové během vystoupení zpívají nebo rappují. Za svůj vzor mají hip hopové veterány DOBERMAN INFINITY.


BALLISTIK BOYZ from EXILE TRIBE v roce 2018

Vznik této nové skupiny z EXILE TRIBE byl ohlášen 1. května 2018 během pořadu LDH, Shuukan EXILE. Jejími členy jsou Ryuta Hidaka, Yoshiyuki Kanou, Riki Matsui, Ryusei Kainuma, kteří byli vybráni v programu VOCAL BATTLE AUDITION 5 a Miku Fukahori, Rikiya Okuda, Masahiro Sunada z programu PROJECT TARO, díky kterému měli tito tři členové možnost po dobu tří let zdokonalovat své taneční schopnosti v New Yorku. Od 12. května pak byli BALLISTIK BOYZ předskokany během Musha Shugyo skupiny FANTASTICS from EXILE TRIBE. V červenci chlapci měli také příležitost vystoupit na festivalu DANCE EARTH FESTIVAL 2018 ~SPLASH SUMMER~.


PROJECT TARO

Dne 2. března 2019 skupina zahájila své Musha Shugyo v Tokiu. Jde o sérii malých koncertů, díky kterým si mohli natrénovat vystupování na veřejnosti a získat tak cenné zkušennosti ještě před debutem. V poslední březnový den bylo oznámeno, že skupina bude mít svůj oficiální debut již 22. května, kdy vydají své první studiové album nazvané BALLISTIK BOYZ. Videoklip k titulní skladbě tohoto alba, TENHANE -1000%-, byl vydán 1. dubna a o měsíc později, 29. dubna, následovalo vydání dokumentárního videoklipu k písni PASION.


TENHANE -1000%- a PASION

ZDROJ: exile-tribe.fandom.com
FOTO: natalie.mu

 

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9