ATEEZ

Autor Xiunka, 24.04.2019
Alba Treasure Ep.1: All to Zero, Treasure Ep.2: Zero To One, Treasure Ep.3: One To All
Členové Hong Joong, Seong Hwa, Yun Ho, Yeo Sang, San, Min Gi, Woo Young a Jong Ho
Aktivní 2018
ateez.kqent.com/
youtube.com/channel/UC2e4...
facebook.com/ATEEZofficia...
twitter.com/ATEEZofficial...
instagram.com/ateez_offic...
ATEEZ (에이티즈) je jihokorejská osmičlenná chlapecká skupina spadající pod společnost KQ Entertainment. Členové jsou Hong Joong, Seong Hwa, Yun Ho, Yeo Sang, San, Min Gi, Woo Young a Jong Ho. Skupina debutovala 24. října 2018 prostřednictvím prvního mini alba Treasure Ep.1: All to Zero. Před debutem skupina vystupovala jako KQ Fellaz.
 

Predebut - 2018

 
Chlapci před debutem cestovali po Spojených státech amerických za účelem tréninku. Fanoušci mohli sledovat jejich pokrok prostřednictvím show nazvané KQ Fellaz American Training. V průběhu této show byl představen devátý člen, Lee Junyoung. Závěrem byla vydána skladba From. Rovněž bylo oznámeno, že se Lee Junyoung nestane oficiálním členem skupiny.

Dne 2. října 2018 byl oznámen debut skupiny prostřednictvím teaser plakátu, který obsahoval řečnickou otázku "Will you be my friend?". Také byla oznámena změna pojmenování skupiny a to z KQ Fellaz na ATEEZ. Otevřen byl oficiální YouTube skupiny a zahájeno vydávání nejrůznějších teaserů. Dne 24. října skupina vydala debutové mini album Treasure Ep.1: All to Zero společně s dvěma hudebními videi ke skladbám Pirate King a Treasure. Tentýž den se uskutečnil jejich debutová showcase v Yes24 Live Hall.Po svém debutu během vysílání přes V Live pojmenovali svůj fandom. Fanoušci rookie skupiny ATEEZ se jmenují ATINY. Jedná se o spojení pojmů ATEEZ a DESTINY. Znamená to, že chlapcům a fanouškům bylo předpovězeno se setkat.
 

2019

 
Dne 2. ledna ATEEZ zveřejnili tajuplnou fotografii trumpety s červenou vlajkou s jejich logem, ke které přidali text v morseovce. Fanoušci tak své spojili síly a text rozluštili. Bylo v něm uvedeno Say My Name. Den poté skupina oficiálně potvrdila comeback s mini albem Treasure Ep. 2: Zero To One. Ještě před comeback skupina vydala performance video b-side skladby HALA HALA (Hearts Awakened, Live Alive).

Dne 15. ledna skupina vydala své druhé mini album Treasure Ep.2: Zero To One společně s hudebním videem titulní skladby Say My Name.  O pár dní později byla zveřejněna teaser fotografie, u které byla přidána také morseovka. Fanoušci se dopátrali, že morseovkou byl uveden název b-side skladby HALA HALA. Následně byl zveřejněn další videoklip této b-side skladby.

Dne 24. ledna skupina oznámila americkou část svého prvního turné nazvaného The Expedition Tour. V rámci této části turné skupina vystoupila v březnu v Brooklynu, Chicagu, Dallasu, Atlantě a Los Angeles. V únoru byla oznámena evropská část turné, během které chlapci vystoupili v deseti evropských městech – Londýn, Lisabon, Paříž, Berlín, Amsterdam, Milán, Budapešť, Stockholm, Varšava a Moskva.

Dne 12. května byl oznámen comeback s třetím mini albem Treasure Ep. 3: One To All. Fanoušni mohli hlasovat o skladbě, s kterou chlapci v rámci propagací budou vystupovat. Na výběr byly sklaby Wave a Illusion. 


ZDROJ: en.wikipedia.org/wiki/Ateez
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9