Sandaime J SOUL BROTHERS from EXILE TRIBE

Autor koti, 23.03.2019
Alba J Soul Brothers, TRIBAL SOUL, MIRACLE, BLUE IMPACT, THE BEST, PLANET SEVEN, THE JSB LEGACY, THE JSB WORLD, FUTURE
Členové NAOTO, Naoki Kobayashi, ELLY/CRAZYBOY, Kenjiro Yamashita, Takanori Iwata, Ryuji Imaichi, Hiroomi Tosaka
Aktivní 2010 - současnost
jsoulb.jp
www.youtube.com/user/ldhs...
www.facebook.com/jsoulb3
twitter.com/jsb3_official

Sandaime J SOUL BROTHERS from EXILE TRIBE je sedmičlenná japonská taneční a pěvecká skupina pod společností rhythm zone a agenturou LDH JAPAN. Svůj debut uskutečnila 10. listopadu 2010 a jde o třetí generaci původní skupiny J Soul Brothers.


Sandaime J SOUL BROTHERS v roce 2010

V roce 1999 vytvořil HIRO, který také později založil společnost LDH, pětičlennou taneční a pěvěckou skupinu J Soul Brothers, jejímž žánrem byl převážně pop a R&B. V roce 2001, po odchodu jednoho ze zpěváků, se HIRO rozhodl přejmenovat skupinu na EXILE. Nidaime J Soul Brothers, tedy druhá generace této skupiny, debutovala s novými členy v roce 2007. O dva roky později skupina své aktivity pod tímto jménem ukončila a bylo oznámeno, že se všichni členové připojí k EXILE. Mezi členy byli také dva z tanečníků nynější třetí generace, a to Naoki a Naoto.

Členové Sandaime J SOUL BROTHERS byli do skupiny přidáni v červnu 2010. Byli jimi tanečníci Elly, Kenjiro Yamashita, Takanori Iwata a zpěváci Ryuji Imaichi a Hiroomi Tosaka, kteří byli zvoleni skrze VOCAL BATTLE AUDITION 2. Naoto a Naoki byli do skupiny přidáni jako její leadeři. 10. listopadu 2010 skupina debutovala se singlem Best Friend's Girl a své první studiové album, nazvané J Soul Brothers, vydala v červnu 2011. Téhož roku bylo vydáno i druhé album TRIBAL SOUL. Se svým třetím albem MIRACLE skupina v roce 2013 dosáhla na první místo v japonských hudebních žebříčcích. Album obsahovalo singly Go my way, 0 ~ZERO~ a Powder Snow ~Eien ni Owaranai Fuyu~.


Best Friend's Girl

Rok 2014 skupina zahájila vydáním svého čtvrtého alba BLUE IMPACT. Šlo o dvojalbum, jehož druhá část s názvem THE BEST obsahovala všechny doposud vydané singly. V tomto roce se tanečník Takanori Iwata připojil ke skupině EXILE, když v dubnu díky svým tanečním dovednostem zvítězil v EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION. Později, 24. června, byl vydán třináctý singl R.Y.U.S.E.I. Skladba se stala obrovským hitem a skupině přinesla mnoho výher na slavnostních oceněních. Píseň byla zahrnuta i na albu PLANET SEVEN, vydaném v lednu 2015. Alba se prodalo 508,000 kopií během prvního týdne a bylo zahrnuto mezi Best of 2015 na Apple Music. V prosinci téhož roku skupina také obdržela své třetí ocenění na Japan Record Award s písní Unfair World.


R.Y.U.S.E.I.

V březnu 2016 bylo vydáno šesté album s názvem THE JSB LEGACY obsahující singly starting over, STORM RIDERS, Summer Madness a Unfair World. Na podzim skupina ohlásila nadcházející turné METROPOLIZ společně s vydáním nového singlu Welcome to TOKYO. V roce 2017 skupina vydala své druhé best of album THE JSB WORLD a následovalo další turné UNKNOWN METROPOLIZ. V tomto roce Elly debutoval jako sólista pod jménem CRAZYBOY a vydal své první mini album NEOTOKYO EP.


STORM RIDERS

Své sedmé studiové album FUTURE skupina vydala v červnu 2018. Toto album propagovaly dva nové singly RAINBOW a Koi to Ai. V srpnu pak přišly na řadu další sólo debuty. Ryuji Imaichi a Hiroomi Tosaka potěšili fanoušky svými prvními alby LIGHT>DARKNESS a FULL MOON.


Koi to Ai

V lednu 2019 bylo oznámeno, že skupina vydá 3 singly, které budou reprezentovat její nové logo. Logo se skládá ze zkratky jména skupiny, tedy JSB, římské číslice III a také ze tří barev, kterými jsou modrá, bílá a červená. První singl Yes we are byl vydaný 13. března a reprezentuje barvu modrou. V dubnu skupina zahájí své další turné s názvem RAISE THE FLAG.


Yes we are

ZDROJ & FOTO: exile-tribe.wikia.com

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9