EVERGLOW

Autor Eunka, 07.03.2019
Alba Arrival of EVERGLOW, Hush, Reminiscence
Členové E:U, Sihyeon, Mia, Onda, Aisha a Yiren
Aktivní 2019 - současnost
twitter.com/EVERGLOW_twt
instagram.com/official_ev...
EVERGLOW 에버글로우 je šestičlenná korejská dívčí skupina, která spadá pod Yuehua Entertainment. Leaderem je E:U. Pět členek pochází z Koreje a jedna je z Číny. Jedna členka se objevila v show Produce 101 a dvě členky soutěžily v Produce 48. 
Jméno fanklubu: Forever

Dámy debutovaly 18. března 2019, kdy vydaly svůj první singl s názvem Arrival of EVERGLOW, který obsahoval tři skladby. Titulní, kterou mají autorsky na svědomí Melanie Fontana, Michel Lindgren Schultz a Jurek Reunamäki, dostala sladký název Bon Bon Chocolat. Z hudebního videa je znát, že dívky mají šarm, rytmus v těle a velmi kvalitní vokály. Byly též chváleny za dokonale synchronizovanou choreografii.Dne 19. srpna téhož roku se dívky vrátily na hudební scénu s druhým singlem Hush a také s energičtějším, silnějším a sebevědomějším konceptem, což bylo vidět především ve videoklipu k titulní písni Adios. Kromě toho začaly vysílat vlastní reality show EVERGLOW land.

Začátkem roku 2020 oznámily, že připravují první mini album. To vyšlo 3. února a jmenovalo se Reminiscence. Obsahovalo čtyři skladby. Titulní DUN DUN fanoušky ohromila a ukázala, že dívky usilovně pracují a mají na kpopové scéně co nabídnout.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9