We In The Zone

Autor Xiunka, 12.01.2019
Alba WE IN THE ZONE, Weeee!
Členové Eson, Jooan, Kyeongheon a Shihyun
Aktivní 2019 - současnost
youtube.com/channel/UCfi8...
twitter.com/WE_INTHE_ZONE...
twitter.com/WeInTheZone_t...
instagram.com/we_inthe_zo...
channels.vlive.tv/BA9893/...

V prosinci 2019 společnost Choon Entertainment oznámila dovršení příprav debutu nové skupiny. O pár dní později byl zveřejněn název této skupiny, která dostala pojmenování WITZ. Jedná se o slangový výraz pro osobu, která je trendy v oblasti módy a kultury. Cílem skupiny WITZ je tak udávat trendy.

Společnost uvedla, že je to skupina složena ze členů, kteří jsou nadaní v psaní textů, skládání hudby a mají široký hlasový rozsah. Představeni byli tři členové a to Eson, Jooan a Kyeongheon. Za leadera byl zvolen Eson, který bude psát texty, skládat hudbu a bude odpovědný za rap. Jooan byl v minulosti fanouškům již představen. Vystupoval pod stage jménem Hahn. Jedná se o velmi multitalentovaného člena. Sebejistě se cítí v rapu, zpěvu a také performancích. Bylo prozrazeno, že rovněž hraje na několik hudebních nástrojů. Kyeongheon je nejmladším členem a bude hlavním zpěvákem.

Tato trojice se fanouškům představila v performance verzích hudebních videí pre-debutových skladeb Bet On Me a Love Love Love.V dubnu bylo oznámeno, že skupina bude oficiálně vystupovat pod pojmenováním We In The Zone. Ke skupině se přidali dva členové. Kim Shihyun, jenž obsadil desáté místo v Under 19 a působil v duu Longguo & Shihyun a člen, jehož identita nebyla zprvu odhalena. Ukázalo se, že je jím Min.

Debut se uskutečnil 27. května s prvním mini albem WE IN THE ZONE společně s hudebním videem titulní skladby Let's Get Loud. Nese se v duchu deep house s prvky hip-hopu. Pojednává o pocitech z toho, že se chlapci vydali na cestu, kterou jiní zamítali. Sdílí emoce a příběhy mladých lidí ve věku dvaceti let.K výročí 100 dní od debutu chlapci vydali speciální digitální singl Wish List. Oficiální první comeback skupina uskutečnila s druhým mini albem Weeee! s titulní skladbou Loveade. Bohužel těsně před vydáním mini alba bylo oznámeno, že ze skupiny z osobních důvodů odchází Min a dále bude pokračovat jako čtyřčlenná.

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9