GENERATIONS from EXILE TRIBE

Autor koti, 20.12.2018
Alba GENERATIONS, GENERATION EX, SPEEDSTER, Namida wo Nagasenai Pierrot wa Taiyou mo Tsuki mo nai Sora wo Miageta, BEST GENERATION
Členové Mandy Sekiguchi, Ryuto Kazuhara, Yuta Nakatsuka, Alan Shirahama, Ryota Katayose, Hayato Komori, Reo Sano
Aktivní 2012 - současnost
generations-ldh.com
youtube.com/user/ldhgener...
facebook.com/GENERATIONS....
twitter.com/generationsfe...
instagram.com/generations...
GENERATIONS from EXILE TRIBE je sedmičlenná japonská taneční a pěvecká skupina pod společností rhythm zone a agenturou LDH JAPAN. Všichni její členové před debutem navštěvovali EXPG taneční a pěveckou školu. Datum oficiálního debutu skupiny je 21. listopadu 2012.


GENERATIONS from EXILE TRIBE v roce 2012

V dubnu 2011 začal EXILE HIRO formovat GENERATIONS. Kandidáti na členy skupiny začali své aktivity v létě 2011 s vidinou debutu jako svého cíle. Ve stejném měsíci byli ohlášeni první členové Hayato Komori, Reo Sano a Mandy Sekiguchi. Dne 17. července bylo oznámeno, že se do skupiny přidají další tři členové. Jedním z nich byl Alan Shirahama, do té doby působící jako člen Gekidan EXILE, a dva finalisté z VOCAL BATTLE AUDITION 2, Ryota Katayose, který byl také součástí Gekidan EXILE, a zpěvák Ryuto Kazuhara. V dubnu 2012 byli všichni představeni veřejnosti jako oficiální členové skupiny. Yuta Nakatsuka, jenž pro skupinu působil jako podpora, do ní byl oficiálně přidán v září téhož roku.

Dne 21. listopadu GENERATIONS debutovali se singlem Brave It Out, který byl použitý jako titulní píseň pro drama Sugarless. V tomto dramatu si jedny z hlavních rolí zahráli i Alan a Reo. Následující rok GENERATIONS vydali další 3 singly: ANIMAL, Love You More, HOT SHOT a také své první studiové album GENERATIONS, které vyšlo 13. listopadu 2013. Skupina se s tímto albem vůbec poprvé umístila na nejvyšší příčce v Oricon Chart. Během prvního týdne se prodalo přibližně 49000 kopií tohoto alba.

 
Brave It Out a Love You More

V lednu 2014 byl zvolen leader skupiny, stal se jím Alan. Ten se také, spolu s Mandym, začátkem roku stal členem skupiny EXILE prostřednictvím EXILE PERFORMER BATTLE AUDITION. Tohoto programu se zúčastnili všichni tanečníci GENERATIONS. Ve stejném roce byly vydány singly Never Let You Go a Always With You.

Druhé album, GENERATION EX, skupina vydala 18. února 2015. I toto album se umístilo na první příčce Oricon Chart s více než 64000 prodanými kopiemi během prvního týdne. Po vydání alba následovala tour po Japonsku a také světová tour, v rámci které GENERATIONS vystoupili v Paříži, Londýně, Los Angeles, New Yorku, Taipei a Hongkongu.

V březnu 2016 bylo vydáno třetí album SPEEDSTER obsahující singly Evergreen, All For You, Ageha a Hard Knock Days. Poslední jmenovaný byl použit jako opening song pro anime One Piece. Ve stejném roce se skupina vydala na svou druhou tour GENERATIONS LIVE TOUR "SPEEDSTER".


Evergreen a Hard Knock Days

Během první poloviny roku 2017 GENERATIONS vydali svůj už 14. singl Taiyou mo Tsuki mo a v květnu vyrazili na další světovou tour. Z plánovaných zastávek bohužel byly odebrány koncerty v Paříži a Londýně kvůli předcházejícímu teroristickému útoku v Anglii.

Čtvrté studiové album, obsahující kromě Taiyou mo Tsuki mo i předešlé singly Namida a Pierrot, bylo vydáno v červenci 2017. Album nese dlouhý název Namida wo Nagasenai Pierrot wa Taiyou mo Tsuki mo nai Sora wo Miageta. Skupina poté zahájila další tour GENERATIONS LIVE TOUR 2017 "MAD CYCLONE".


Pierrot a Taiyou mo Tsuki mo

Dne 1. ledna 2018 skupina vydala své první best of album BEST GENERATION, které v limitované edici obsahovalo všechny dosud vydané singly, videoklipy, vystoupení z a-nation 2017 a DANCE EARTH FESTIVAL 2017, také dokumentární film o skupině THE NEXT a dokument z jejich světové tour. Toto best of album propagoval singl Alright! Alright!. V březnu se GENERATIONS vydali do Číny s tour MAD CYCLONE a v květnu zahájili svou první dome tour UNITED JOURNEY.


Alright! Alright!

Během celého roku 2018 skupina vydala 3 singly. F.L.Y. BOYS F.L.Y. GIRLS, Shounen a G-ENERGY, kterým GENERATIONS propagují projekt od LDH martial arts, ENERGY PROJECT.

 
Shounen a G-ENERGY

ZDROJ & FOTO:
exile-tribe.wikia.com
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9