Verivery

Autor Eunka, 13.09.2018
Alba VERI-US, VERI-ABLE, Face Me, Face You, Face Us
Členové Dongheon, Hoyoung, Minchan, Gyehyeon, Yeonho, Yongseung, Kangmin
Aktivní 2018 - současnost
www.jelly-fish.co.kr/main...
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/theveriv...
twitter.com/the_verivery
instagram.com/the_veriver...
Verivery 베리베리 nebo také Veri Very či zkráceně VRVR je sedmičlenná chlapecká skupina spadající pod Jellyfish entertainment. Leaderem skupiny je Dongheon. Říká se o nich, že jsou takovými mladšími bratříčky VIXX. Jméno fanklubu: Verrer

Název Verivery je zkratkou pro výrazy: various, energetic, real a innovation (Veri). Very znamená, že jsou chlapci velmi talentovaní a chtějí být známí jako kreativní idolové. Tuto kreativitu mohli ukázat ještě před debutem v reality show nazvané Now Verivery. Svůj talent pak představili ve svém prvním videoklipu k písni Super Special, OST k jejich reality show, který vyšel 21. září 2018.

Fanoušci byli velmi zvědavi, kdy bude skupina debutovat, a dočkali se 9. ledna 2019, kdy chlapci vydali své první mini album VERI-US a zábavné hudební video k titulní písni Ring Ring Ring, na jejímž textu se podíleli Dongheon a Hoyoung.Druhé mini album s názvem VERI-ABLE vydali kluci vcelku krátce po debutu, už 24. dubna. Titulní píseň From Now je energická, roztančená a plná radosti a úsměvů. Členové skupiny opět ukázali svou kreativitu, neboť se na albu podíleli i autorsky.

V parném létě, přesněji 31. července, kluci vydali letní singl s názvem VERI-CHILL. Titulní skladba Tag Tag Tag je velmi návyková a na choreografii se podílel i Ravi z VIXX. Třetí mini album Face Me spatřilo světlo světa 7. ledna 2020. Hoši opět ukázali něco nového, minimalistického a dokazujícího, že mají slibné a silné vokály.

Poté, co si zasoutěžili v show Road To Kingdom, oznámili další comeback se čtvrtým mini albem Face You, které vyšlo 1. července 2020. Za titulní píseň byla vybrána Thunder, která se vyznačuje silnými syntetickými zvuky. Dne 13. října téhož roku zakončili Verivery sérii Face it pátým mini albem Face Us. Titulní píseň G.B.T.B. hovořila o překonávání překážek.FOTO: twitter.com/the_verivery
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9