Verivery

Autor Eunka, 13.09.2018
Alba VERI-US, VERI-ABLE, Face Me
Členové Dongheon, Hoyoung, Minchan, Gyehyeon, Yeonho, Yongseung, Kangmin
Aktivní 2018 - současnost
www.jelly-fish.co.kr/main...
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/theveriv...
twitter.com/the_verivery
instagram.com/the_veriver...
Verivery 베리베리 nebo také Veri Very či zkráceně VRVR je sedmičlenná chlapecká skupina spadající pod Jellyfish entertainment. Leaderem skupiny je Dongheon. Říká se o nich, že jsou takovými mladšími bratříčky VIXX. Jméno fanklubu: Verrer

Název Verivery je zkratkou pro výrazy: various, energetic, real a innovation (Veri). Very znamená, že jsou chlapci velmi talentovaní a chtějí být známí jako kreativní idolové. Tuto kreativitu mohli ukázat ještě před debutem v reality show nazvané Now Verivery. Svůj talent pak představili ve svém prvním videoklipu k písni Super Special, OST k jejich reality show, který vyšel 21. září 2018.

Fanoušci byli velmi zvědavi, kdy bude skupina debutovat, a dočkali se 9. ledna 2019, kdy chlapci vydali své první mini album VERI-US a zábavné hudební video k titulní písni Ring Ring Ring, na jejímž textu se podíleli Dongheon a Hoyoung.Druhé mini album s názvem VERI-ABLE vydali kluci vcelku krátce po debutu, už 24. dubna. Titulní píseň From Now je energická, roztančená a plná radosti a úsměvů. Členové skupiny opět ukázali svou kreativitu, neboť se na albu podíleli i autorsky.

V parném létě, přesněji 31. července, kluci vydali letní singl s názvem VERI-CHILL. Titulní skladba Tag Tag Tag je velmi návyková a na choreografii se podílel i Ravi z VIXX. Třetí mini album Face Me spatřilo světlo světa 7. ledna 2020. Hoši opět ukázali něco nového, minimalistického a dokazujícího, že mají slibné a silné vokály.


FOTO: twitter.com/the_verivery
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9