Kangnam

Autor Eunka, 05.10.2017
Alba Chocolate
Aktivní 2008 - současnost
twitter.com/Kangnam11
instagram.com/kangkangnam...
Rodné jméno: Yasuo Namekawa 滑川康男
Umělecké jméno: Kangnam
Povolání: Zpěvák, model, televizní osobnost
Datum narození: 23. března 1987
Místo narození: Tokio, Japonsko
Výška: 177 cm
Váha: 66 kg
Znamení: Beran


Kangnam se narodil v Tokiu. Jeho otec je Japonec a matka Korejka. Většinu dětství prožil v Japonsku, ale pár let žil i na Havaji. V březnu 2008 debutoval pod jménem Ya-Cha v japonské kapele Kick Chop Busters. V roce 2010 skupinu bez podání důvodu opustil. Rodina, o které v rozhovorech tvrdil, že je zámožná, ale finančně ho nepodporuje, to ani netušila.

Navštěvoval havajskou misijní akademii v Honolulu a střední školu dokončil v Japonsku. Krátce studoval i na univerzitě ve Filadelfii, ale tu kvůli hudbě opustil. Aby se mohl stát zpěvákem, musel zhubnout 30 kg. Se skupinou M.I.B debutoval 25. října 2011.Dne 17. října 2011 vydal sólovou píseň Say My Name, čímž měl ukázat, že každý člen M.I.B má na to, aby se realizoval i sám. V roce 2012 se objevil v reklamě pro společnost Epson a také si zahrál v sitcomu 21st Century Family. V říjnu 2014 se stal stálým členem show I Live Alone. Také se stal exkluzivním modelem pro ABC Mart.

V prosinci 2014 vydal druhý sólový singl What Do I Do, který si dobře vedl v hitparádách. V únoru 2015 byl jmenován četným velvyslancem čtvrtého KCON festivalu v Japonsku. Tehdy prozradil, že mu výrazně pomáhá fakt, že skvěle ovládá japonštinu i korejštinu. Mnohokrát jsme ho mohli vidět v populární cestovatelské show Law of the Jungle.Dne 10. září 2015 vydal své první mini album se sladkým názvem Chocolate. Skupina M.I.B se v lednu 2017 rozpadla a on se tak vydal na sólovou dráhu. V červnu téhož roku podepsal smlouvu s RD Entertainment. Ten stejný měsíc vyšlo najevo, že chodí s herečkou a bývalou členkou After School, UEE. Jejich vztah však vydržel jen pouhé tři měsíce.

Mezi jeho záliby patří skládání písní, surfování, snowboarding, cvičení a sledování filmů. Miluje zvířata a bojí se jehel. Umí hrát na klavír, kytaru, bubny a různé další nástroje. V červnu roku 2018 přešel ke společnosti Jin Ah. V březnu 2019 bylo oznámeno, že chodí s rychlobruslařkou a olympijskou medailistkou Lee Sang Hwou. Poznal ji díky show Laws of the Jungle. Vzali se 12. října téhož roku.ZDROJ: en.wikipedia.org
FOTO: allkpop.com
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9