PRISTIN

Autor wmxj5312hb, 19.01.2017
Alba Hi! Pristin, Schxxl Out
Členové Nayoung, Roa, Yuha, Rena, Eunwoo, Kyulkyung, Sungyeon, Yehana, Xiyeon, Kyla
Aktivní 2016 - současnost
www.youtube.com/playlist?...
www.facebook.com/PLEDISPR...
twitter.com/PLEDIS_PRISTI...
PRISTIN je desetičlenná skupina debutující pod Pledis Entertainment. Sedm členek (Xiyeon, Rena, Pinky, Roa, Eunwoo, Nayoung, Yuha) se v roce 2016 účastnilo show Produce 101. Na konci prosince dívky odstartovaly svůj debutový projekt, v rámci kterého coverují písničky známých skupin, např. Seventeen, SNSD, f(x) a další. Jméno skupiny je složeno ze slov "prismatic" (ve významu jasný a zářivý) a "elastin" (což odkazuje na sílu), fanoušci si název skupiny také propojili se slovem "pristine", což v překladu znamená čistý, nezkažený, dokonalý. Oficiální jméno fanklubu je High.

Před debutem vydaly singl We, který si samy napsaly i otextovaly. Jejich prvním coverem bylo Adore U od Seventeen, které vydaly na konci prosince 2016.Skupina je desetičlenná, ale projektu se momentálně účastní jen devět členek, protože si členka Xiyeon poranila nohu, ujistila však fanoušky, že toto zranění není vážné a ona se ke skupině brzy připojí.

Dne 21. března 2017 skupina debutovala s albem Hi! Pristin a singlem WEE WOO.19. května 2017 vystoupila skupina na KCONu v Japonsku. Ve stejný den vyšla remixová verze písně Black Widow, která byla vydána jako druhý a poslední singl jejich alba Hi! Pristin. 22. května během live vysílání skupina oznámila letní comeback. 3. června byla skupina součástí 2017 Dream Concert. 6. srpna bylo oznámeno, že oficiální jméno fanklubu je High. 23. srpna se skupina vrátila s albem SCHXXL OUT a singlem We Like.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9