VICTON

Autor Eunka, 08.11.2016
Alba Voice To New World, Ready, Identity, From.VICTON
Členové Han Seung Woo, Kang Seung Sik, Chan, Lim Se Jun, Do Han Se, Choi Byung Chan a Jung Su Bin
Aktivní 2016 - současnost
www.planaent.co.kr
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/VICTON11...
twitter.com/VICTON1109
instagram.com/victon1109/
VICTON 빅톤 je chlapecká skupina, která spadá pod Plan A Entertainment a byla dříve známá jako Plan A Boys. Skupina se skládá ze sedmi členů, kterými jsou Han Seung Woo, Kang Seung Sik, Chan, Lim Se Jun, Do Han Se, Choi Byung Chan a Jung Su Bin. Leaderem je Seung Woo. Jméno fanklubu: Alice.

Ještě před debutem spolupracovali s Huh Gakem a společně tak vydali MV k písni Begin Again. Kromě toho jsme je mohli vídat v reality show Me & 7 Men. Říká se o nich, že jsou jakoby bráškové dívčí skupiny A Pink.


Oficiálně debutovali 9. listopadu 2016, když vydali své první mini album Voice To New World a samozřejmě také videoklip k titulní písni s názvem I′m Fine. Na albu lze nalézt šest písní, včetně jejich verze Begin Again.

Jejich druhé album Ready spatřilo světlo světa 2. března 2017 a obsahovalo 5 stop. Za titulní byla vybrána píseň EYEZ EYEZ. Pánové tentokrát zvolili kapánek jiný koncept, který jim mimořádně sedl.Se třetím mini albem Identity se kluci vrátili na hudební scénu 23. srpna téhož roku. Titulní píseň dostala název Unbelieveable a autorsky se na ní podílel leader Seung Woo. Spolu s Han Se také psali texty pro skladby Flower a Light. 

Další comeback se odehrál na podzim. Dne 9. listopadu pánové vydali čtvrté mini album From.VICTON, spolu s klipem k titulní písni Remember Me. Na některých písních z alba se jako textař autorsky podílel Han Se.

Jelikož od debutu vydávali samá mini alba, rozhodli se, že je čas i na první singl. Ten vydali 23. května 2018, spolu s MV, jak je zvykem. Singl dostal název Time of Sorrow a zajímavé je, že se na něm autorsky podílel NANO, který dříve působil ve skupině History jako Jae Ho. Rapové party otextovali Han Se a Seung Woo. 


ZDROJ: en.wikipedia.org
FOTO: twitter.com/victon1109

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49%
Japonsko
38,1%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9