VROMANCE

Autor Eunka, 27.06.2016
Alba The Action, Romance
Členové Park Jang Hyun, Park Hyun Gyu, Lee Chan Dong a Lee Hyun Seok
Aktivní 2016 - současnost
rbbridge.com
www.youtube.com/c/VROMANC...
www.facebook.com/official...
twitter.com/RBW_VROMANCE
instagram.com/official_vr...
VROMANCE jsou čtyřčlenná chlapecká vokální skupina, která patří pod RBW Entertainment. Všichni členové mají zkušenosti v hudebním průmyslu, neboť zpívali doprovodné vokály mnoha skupinám. Leaderem je Park Jang Hyun.
Jméno fanklubu: VROCOLLI

Ještě před debutem nazpívali spolu s Huh Gakem singl nazvaný Already Winter. Ten vyšel 4. února 2016. V roce 2014 také vyhráli první místo na Yinyuetai STAGE s coverem čínské písně. Jejich debut byl ohlášen na červenec.Pánové nakonec debutovali 12. července, když vydali své první mini album The Action a také videoklip s názvem She. Ačkoli vokální skupiny zpívají především melancholické balady, oni do toho šlápli zvesela a dokonce si i zatančili. V MV se objevila i Hwa Sa z MAMAMOO.

Další comeback uskutečnili 6. ledna 2017, když přišli s druhým mini albem Romance a videoklipem k titulní písni I′m Fine. Tentokrát se rozhodli pro dojemnou baladu, jak se na vokální skupinu sluší a patří. Opět dokázali, že mají skvělé hlasy. Na Bílý den, 14. března, pak vydali singl s názvem Wake Up Call.

V lednu 2018 představili fanouškům nový projekt, který nazvali Confession Trilogy. V rámci tohoto projektu postupně vydali singly Flower, Star a Oh My Season. Další singl vydali 3. srpna. Dostal název Basic Instinct. V březnu 2019 se dva členové Park Hyun Kyu a Lee Chan Dong spojili a nazpívali singl Unlike.V červnu roku 2019 pak vydali další singl s názvem You Can Expect Me. Po něm následoval singl The Cure, vydaný před Vánoci. Jejich první hudební novinka v roce 2020 byl singl s názvem Always You.

FOTO: instagram.com/official_vromance

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9