Parc Jae Jung

Umělecké jméno: Parc Jae Jung 박재정
Rodné jméno: Park Jae Jung 
Povolání: Zpěvák
Datum narození: 25. prosince 1995
Znamení: Kozoroh
Rodina: Rodiče a dva mladší bratři


Talentovaný zpěvák pochází z Floridy a upozornil na sebe především tak, že v roce 2013 zvítězil v populární pěvecké soutěži Superstar K5. Dne 20. listopadu 2013 vydal singl At First Sight, ale oficiálně debutoval až o půl roku později.

Upoutávky na jeho MV k písni Stalker byly poněkud mrazivé a nekonvenční. Dostaly dokonce označení 19+. Celý videoklip pak vyšel 9. července 2014 a onoho označení se také dočkal. První mini album STEP 1 brzy následovalo. Vyšlo 17. července spolu s dalším MV ke skladbě Ice Ice Baby. Tento klip už věkové omezení neměl a zazněl v něm hlas rapera, který si říká Beenzino.V roce 2015 podepsal Jae Jung smlouvu s Mystic Entertainment. Tato společnost o něm řekla, že má velký potenciál a na svůj věk opravdu vyzrálý hlas. Dne 16. května 2016 pak bylo oznámeno, že chystá duet s Kyuhyunem ze Super Junior. Tento duet, nazvaný Two Men, vyšel spolu s MV 19. května.

Poté o něm nebylo téměř celý rok slyšet, ačkoli se objevoval v show Immortal Song 2, fanoušci doufali v nějakou hudební novinku. Ta nakonec přišla 29. června 2017 v podobě dramatické balady, která dostala nízev Focus. Krátce na to spolupracoval s Markem z NCT na písni Lemonade Love.Na podzim přišel s podzimní baladou The Villain, která vyšla 13. října. Otextoval ji populární Yoon Jong Shin. V únoru 2018 nazpíval duet Xoxo se Jung So Yeon a 11. května vydal remake verzi slavné balady May 12 od skupiny 015B. 

Ačkoli mu obvykle skládá písně populární zpěvák a producent Yoon Jong Shin, přišla chvíle, kdy chtěl dokázat, že si umí píseň složit i otextovat sám. Proto dne 4. srpna vydal singl Words, který pocházel z jeho vlastní skladatelské dílny. Další písní, kterou si sám složil, byla 4 Years, která vyšla 6. září.

Fanoušci docela dlouhou dobu čekali na chvíli, kdy vydá druhé mini album. Stalo se tak až 1. července 2019, kdy přišel s albem A Song for You obsahujícím sedm stop. Ta titulní dostala název If Only.


FOTO: Mystic Entertainment
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0