ASTRO

Autor Eunka, 14.08.2015
Alba Spring Up, Summer Vibes, Autumn story, Winter Dream, Dream Part 0.1, Dream Part 0.2, Rise Up, All Light, Blue Flame, Gateway
Členové Jinjin, MJ, Eunwoo, Rocky, Moonbin, Sanha
Aktivní 2015 - současnost
www.fantagio.kr/main/main...
www.youtube.com/channel/U...
facebook.com/offclASTRO
twitter.com/offclASTRO
instagram.com/officialast...
ASTRO (아스트로) je korejská chlapecká skupina, která se skládá z šesti členů. Spadají pod společnost Fantagio. Proč se jmenují Astro? Protože to v překladu znamená hvězda a oni by se rádi stali vycházejícími hvězdami, které lidé milují. Hvězdu mají i ve svém logu a jejich oficiální barvou je žlutá. Jejich fanoušci si říkají AROHA. Prvního vítězství v hudební show se dočkali 29. ledna 2019 v The Show.
Podskupina: Moonbin&Sanha

Jednotliví členové byli vybráni prostřednictvím projektu Fantagio iTeen. Tím pádem byli dříve známí jako Fantagio Boys či iTeen Boys. Jejich debut byl připraven velmi originálně, tedy skrze webový seriál To Be Continued, v němž hrála i mladá herečka Kim Sae Ron. První díl měl premiéru 18. srpna 2015. 

Chlapci pak oficiálně debutovali 23. února 2016, když jim vyšlo jejich debutové mini album, nazvané Spring Up a také velmi veselý a optimistický videoklip k titulní písni Hide & SeekVe veselém duchu pokračovali i při comebacku, kterého se fanoušci dočkali 1. července 2016, kdy kluci vydali rozjásané MV k titulní písni Breathless a také své druhé mini album, nazvané Summer Vibes. V klipu si zahrála roztomilá Choi Yoo Jung ze skupiny I.O.I.

Když už měli jaro i léto, také na podzim mysleli, proto 10. listopadu téhož roku vydali další mini album s názvem Autumn Story a nezapomněli ani na videoklip k titulní písničce Confession. Poté přišla na řadu zima. Dne 22. února 2017 vydali speciální album s názvem Winter Dream, které obsahovalo například děkovnou píseň pro Aroha You & Me. S tímto albem kluci nevystupovali v hudebních show, ale představili ho na setkáních s fanoušky.

Další comeback se odehrál na jaře. Dne 29. května kluci přišli s novým mini albem, které nazvali Dream Part 0.1 a dodali k němu i MV k titulní písni Baby. Toto album vyšlo ve dvou verzích a obsahovalo 8 stop. Ještě ten samý rok připravili další comeback, tentokrát ale chtěli být víc sexy. Proto 1. listopadu přinesli MV s názvem Crazy Sexy Cool a mini album Dream Part 0.2.Ačkoli společnost Fantagio prodělala různé změny a byly tu problémy, ASTRO se to naštěstí nijak nedotklo a 24. července kluci fanoušky obdarovali speciálním mini albem Rise Up a MV k písni Always You, která se docela odlišuje od jejich dřívějších počinů. Kvůli turné v Japonsku se rozhodli, že album nebudou propagovat v hudebních pořadech.

V roce 2019 se pánové vrátili na hudební scénu 16. ledna s prvním dlouhohrajícím albem nazvaným All Light. Titulní píseň dostala název All Night a hudební video připomínalo zahradu věčnosti a ráj plný světla. Díky tomuto albu se ukázalo, jaký pokrok za ta léta od debutu vlastně udělali a s tímto albem se dočkali prvního vítězství v hudební show.

Kluci začali zářit i na japonské hudební scéně, proto si 3. dubna odbyli japonský debut s mini albem Venus. K veselé a roztančené titulní písni Hanasakemirai, dodali optimistický diskotékový videoklip. Na korejskou scénu se vrátili 20. listopadu s šestým mini albem Blue Flame. Tentokrát byli zase o kus zralejší, mužnější a sexy. Klip měl interpretovat známou pohádku Kráska a zvíře.Na jaře roku 2020 se opět vrátili s novým mini albem, které nazvali Gateway. Toto album vyšlo 4. května. Tentokrát se zaměřili na nové a tajemné světy a klip k titulní písni Knock ladili do sci-fi stylu. Téhož roku se Aroha dočkali první podskupiny, kterou tvoří Moonbin&Sanha. Ti spolu 14. září vydali první mini album IN-OUT, spolu s titulní písní Bad Idea, která měla poněkud temnější koncept.


ZDROJ: with-astro.tumblr.com/Sky
FOTO: twitter.com/offclASTRO
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9