C Jamm

Autor Xiunka, 30.07.2015
Alba What The Nice, Go So Yello, Good Boy Doing Bad Things
Aktivní 2012 - současnost
wejustmusic.com/
www.youtube.com/user/Just...
twitter.com/cjadoublem
https://instagram.com/cja...
https://www.youtube.com/u...
CJAMM je undergroundový MC, producent, skladatel a textař působící pod záštitou Just Music Enterprises a také v crew $exy $treet and Yello Music.Rodné jméno: Ryu Sung Min
Stage jméno: CJAMM
Aka: C Jamm, C JAMM či C-JAMM

Datum narození: 28. 2. 1993 
Místo narození: Incheon, Korea

Debut: 2012
Společnost: Just Music [2014]
Crew: $exy $treet

Asociace: Show Me The Money 3, San E, Olltii, Jay Moon

Mazlíčci: maltezáček jménem Wink
Stav: zadaný (už nějakou dobu má přítelkyni)
Tetování: SST (zkratka jeho crew) [x], Spectrum [x], Romance [x], koruna [x], růže [x], kostky [x], pes [x], svícen [x], chlapec sedící na srpku měsíce (Dreamworks logo) [x], bong, křížek [x], helma rytíře [x], Luffy z One Piece [x], škorpión [x], pavučina [x], kostlivý playboy králíček [x], Go So Yello [x], mačeta [x], smutné srdce [x], velký kříž [x], nahá žena [x], linchpin (logo Just Music) [x], malý boxer [x] a další... (credits: fycjamm)


CJAMM vnesl svou první hudební tvorbu na undergroundovou scénu v listopadu roku 2012, kdy vydal svou první mixtape jménem What The Nice. Od té doby tvrdě pracoval na budování kariéry a posilování svého postavení v ulicích Koreje společně se svým crew $exy $treet and Yellow Music.

V listopadu následujícího roku se vrátil zpět s další mixtape Go So Yello a 15. 11. 2013 rovněž uspořádal své první showcase společně s celou  $exy $treet. Po Go So Yello CJAMM spolupracoval na písních mnoha dalších umělců a vystupoval, kde se dalo. 

Rapper se chtěl původně pokusit dostat do Illionaire Records, to ale bylo předtím, než ho Moon Swings pozval do své Just Music, kde CJAMM nakonec skončil. Stalo se tak v roce 2014. Od té doby se podílí na tvorbě umělců Just Music, jejich showcase a rovněž je jeden z autorů alba Ripple Effect. 2014 nebyl jen rok, kdy se CJAMM přidal k Just Music, ale také rok, kdy se stal jedním ze semi-finalistů Show Me The Money 3, kam se přihlásil společně s Giriboyem a Vascem.

Letos se CJAMM rozhodl obdarovat své fanoušky svým vůbec prvním studiovým albem jménem Good Boy Doing Bad Things. Tomu předcházely singly Good Night a 역시는 역시. Mimo to se s Vascem podílel i na tvorbě reklamního songu Royal Roader a rovněž spolupracoval s rapperem a producentem Doplaminga na kolaborativním songu Wassup.  


 
• Fun Facts •

• Narodil se v Incheonu, ale žil nějakou dobu na Jeju, proto často používá jeho dialekt.

• Jméno CJAMM si vymyslel na nižší střední, kde tehdy zjistil, že 'C-Jam' je slangová zkratka pro kokain, jméno se mu zalíbilo, ale aby mu dodal na originalitě, přidal k němu ještě jedno M.

• Nejblíž si je s Giriboyem, zároveň jsou ale i největší rivalové.

• Většinu času tráví v posilovně.

• lLeader crew $exy $treet

• Dělal nespočet featuringů asi jako každý rapper v undergroundu a je prakticky nemožné je vypsat všechny, jedna z nejnovějších je ta ze San Eho alba Boy Who Cried Wolf.

• Proslavil se svým singlem A-YO.

• tattoo king

• Jeho crew má desku jménem We Yello, která je plná songů všech členů $exy $treet.

• Miluje hraní her, posilování, psy a Giroboye.
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9