Verbal Jint

Autor Xiunka, 22.04.2015
Alba Favorite, Framed, The Good Die Young, Go Easy, 10 Years of Misinterpretation 1
Aktivní 1998-nyní
Kim Jin-tae (김진태), narozený 19. prosince 1980 je lépe známý pod svým stage jménem Verbal Jint (버벌 진트) a je to korejský rapper, textař a producent v Brand New Music. Oficiálně debutoval v roce 2001 se svým mini albem "Modern Rhymes".
Je také jeden z mála muzikantů na undergroundové hip hopové scéně, kteří dosáhli úspěchu i na poli K-popovém.V roce 2012 v interview pro Korea Times řekl: "Lidé, kteří přišli před námi neměli moc zájem o rýmy; umělcům před námi stačilo, že mluví rychle a mysleli si, že rapují - a to se tenkrát prodávalo."

Verbalovo debutové album ukázalo inovaci i v tom, že je potřeba gramatické přesnosti, která bude poskládaná do rýmů. Byl první, kdo vytvořil nynější rytmová schémata v Koreji a jeho metoda je nyní standartem pro Korejský rap na hip hopové scéně.
Práce s rytmem a spád jeho muziky byl uznán jako revoluční v korejském hudebním průmyslu a rapidně to změnilo konstrukci korejského hip hopu a také styl a textovou kvalitu.

Verbal Jint se narodil v Soulu. Navštěvoval Hanyoung Foreign Language High School. V dospívání poslouchal hip hop v rádiu a čím dál víc se do něj ponořoval. Přidal se k hip hopové crew Show n prove (SNP) a vydal různé sólové výtvory v roce 1999 (Big Brag, How High School, Foul). Získal vzdělání na Seoul National University (ekonomické) a Hanyang University (právo).

FOTO: Elle Korea
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9