Romeo

Autor Eunka, 20.04.2015
Alba The Romeo, Zero In, Miro, Without U, ONE fine DAY
Členové Seunghwan, Yunsung, Minsung, Milo, Kyle, Hyunkyung, Kangmin
Aktivní 2015 - současnost
teamctent.com/main/
www.youtube.com/channel/U...
facebook.com/teamct.romeo
twitter.com/teamct_romeo
Romeo 로미오 je sedmičlenná chlapecká skupina, která spadá pod CT Entertaiment, se společností ovšem spolupracuje i japonská společnost Pony Canyon. Členové se jmenují Seunghwan, Yunsung, Minsung, Milo, Kyle, Hyunkyung, Kangmin. Leaderem skupiny je Seunghwan.

Název Romeo je inspirován shakespearovou hrou Romeo a Julie, a navrhl jej generální ředitel. Členové souhlasili a prohlásili, že hodlají být těmi nejúžasnějšími a nejstylovějšími muži, kteří nám uvíznou v paměti a budou se držet po našem boku.Debutovali 7. května 2015, když vydali svoje první mini album The Romeo a videoklip k titulní písni Lovesick. Na písni spolupracovali se Sweetune a skladba poukazuje na romantickou stránku skupiny. Podle konceptu měli členové zobrazovat sedm emocí lásky: nevinnost, vzrušení, štěstí, vášeň, víru, věčnost a naději.

Na podzim roku 2015 oznámili comeback. Dne 5. listopadu pak vydali druhé mini album Zero In a samozřejmě také videoklip k písni Target. Opět šlo o romantickou píseň se svěžím rytmem. V květnu 2016 vydali singl s názvem Nightmare a slíbili, že je to takový předkrm před tím než vydají třetí mini album. To vyšlo 23. června a chlapci ho nazvali Miro, což znamená bludiště. V MV k titulní písni si zahrál Min Ho ze SHINee, neboť ředitel CT Entertaiment býval kdysi manažerem ve společnosti SM a měl na starosti právě SHINee.

Dalším comebackem fanoušky potěšili 8. března 2017, kdy vydali nové mini album Without U a také videoklip ke stejnojmenné titulní písni.


FOTO: onehallyu.com

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9