Park Si Hwan

Autor Eunka, 04.04.2015
Alba Spring Awakening, Rainbow Taste
Aktivní 2013 - současnost
www.totalset.kr
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/boltguyp...
twitter.com/sihwanpark073...
instagram.com/sihwanpark0...
Jméno: Park Si Hwan 박시환
Povolání: Zpěvák
Datum narození: 30. července 1987
Výška: 172 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: B
Znamení: Lev


Tento sympatický mladík je známý především účastí v populární soutěži Superstar K5, ve které se umístil na druhém místě, což byl obrovský úspěch. Když se ještě vrátíme k oné soutěži, tvrdilo se o něm, že choval něžné city ke své kolegyni Kim Min Ji, která také soutěžila. Oba však přiznali, že ačkoliv si spolu několikrát vyšli, nikdy se nestali opravdovým párem. 

Debutové mini album s názvem Spring Awakening vydal 14. dubna 2014. Titulní písní byla balada I Just Loved You, k níž byl natočen i videoklip.Zpěvák přiznal, že před vydáním debutového alba zhubl 10 kg. Na foto upoutávkách se totiž musel objevit polonahý a tak na sobě tvrdě pracoval, cvičil a držel dietu. Chtěl se oprostit od svého starého já a přijít s něčím novým. V prosinci 2014 podepsal smlouvu s agenturou Totalset Entertainment. Také nazpíval OST The Way We Loved k seriálu Emergency Couple.Na jaře roku 2015 bylo oznámeno, že je připravený na comeback a pilně pracuje na svém prvním plném albu. To dostalo název Rainbow Taste a vyšlo 2. dubna. Zároveň s ním vyšlo i video k písni Dessert. Na podzim téhož roku byl obsazen do seriálu Awl.

Poté se vrátil na hudební scénu 23. listopadu s novým mini albem Monster a 2 videoklipy k písním Monster a Only One. Další comeback ohlásil až za rok se singlem Gift Of Love, který vyšel 9. listopadu 2016.

Ohledně soukromí toho moc nezveřejnil, ale má rád počítačové hry a tvrdí, že by se jednou určitě rád oženil, i když zatím se na to necítí. 


Filmografie:
TV Drama:

2015 - Awl


FOTO: soompi.com

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9