LIPHLICH

Autor Shirayuki, 02.03.2015
Alba Something Wicked Comes Here, Stump+, Grateful Nonsense, Something Wicked Comes Here Again, Manic Pixie, Full Course wa Sakasa Kara, Lost Icon′s Price
Členové Kuga, Wataru, Eiki, Takayuki
Aktivní 2007 - ??
www.liphlich.com/
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/pages/LI...
http://ameblo.jp/liphlich...
LIPHLICH je visual kei kapela zaměřená převážně na soft a alternative rock. Své aktivity začala v roce 2007 pod jménem Gordie. To si ovšem nechala jen jeden rok, než jej změnila právě na Liphlich [Ripurich]. 

Veřejnost si jich začala všímat teprve v roce 2010, kdy se LIPHLICH oficiálně představili publiku v sestavě Shingo Kuga v pozici vokalisty, Maruyama Eiki jako bubeník, Shindo Wataru jako tajemný basák a Kikuchi Akihito v pozici kytaristy a vydali album Somerhing Wicked Comes Here. 

První singl vyšel až v roce 2012. Jmenoval se Degrees of Separation a od posluchačů si odnesl jen chválu. Také byl velmi rychle vyprodán a následován singly Mr. Luminous a Lost Icons Price. Po tomto se Liphlich vytasili s druhou studiovou deskou Something Wicked Comes Here Against You.

Následovala změna v kapele. Kikuchi Akihito se rozhodl odejít z bandu, protože se jeho hudební vkus déle neshodoval s tím Liphlich. Krátce na to byl nahrazen Arai Takayukim, který je s kapelou doteď. 
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9