MONSTA X

167 Odebírat
Autor Evča, 11.02.2015
Alba Trespas, Rush, THE CLAN pt.1 ′LOST′, THE CLAN pt.2 ′GUILTY′, THE CLAN pt.2.5 ′BEAUTIFUL′, THE CLAN pt.2.5 "THE FINAL CHAPTER" (SHINE FOREVER), The Code, The Connect: Deja Vu
Členové Jooheon, Shownu, Kihyun, I.M, Hyungwon, Wonho, Minhyuk
Aktivní 2015 - současnost
monstax-e.com
facebook.com/OfficialMons...
twitter.com/OfficialMonst...
cafe.daum.net/monsta-x
instagram.com/official_mo...

PREDEBUT

Celý příběh skupiny MONSTA X začal už v srpnu roku 2014. Tehdy se tři členové této skupiny stali součástí projektu s názvem NUBOYZ. Jednalo se o čtyřčlennou skupinu, která vystupovala různě na festivalech a dokonce i koncertu společnosti Starship X, ovšem nikdy oficiálně nedebutovala. A to i přesto, že jsme na oficiálním YouTube kanálu společnosti Starship Entertainment měli možnost poslechnout si jejich vlastní mixtape s názvem Vol. 1 NU BOYZ. Součástí této skupiny byli Shownu, Wonho a Jooheon. Čtvrtým členem skupiny byl #GUN.Ačkoliv fanoušci skupiny NUBOYZ netrpělivě očekávali jejich debut, nakonec byli všichni čtyři členové zařazeni do talentové show No.Mercy, kde měli bojovat o přežití a debut společně s dalšími osmi trainees (Minhyuk, Hyungwon, Kihyun, Kwangji, Yoosu, Minkyun, Yoonho, Seokwon). Zprvu se zdálo, že všichni čtyři členové zůstanou pohromadě, ovšem v osmé epizodě show do hry nečekaně vstoupil nový trainee, rapper I.M, který se tak stal nejen třináctým účastníkem, ale zároveň zapříčinil vyřazení #GUNa, což byla pro fanoušky skupiny NUBOYZ rána pod pás.V průběhu talentové show No.Mercy se zároveň vysílal i zábavný pořad Deokspatch, který měl za úkol uvolňovat napjatou atmosféru a blíže nás seznamovat s jednotlivými členy. A taky jsme se dočkali vydání dvou videoklipů, na nichž se měli možnost podílet vybraní trainees.

Píseň 0 (YOUNG) vedli Giriboy, Mad Clown a Jooyoung ve spolupráci s těmito trainees: Jooheon, I.M, Kihyun, Wonho, Seokwon.Píseň Hieut vedli Nochang, Junggigo a Vasco ve spolupráci s těmito trainees: #GUN, Shownu, Hyungwon, Minhyuk, Yoonho.Mimo to byl v průběhu show zvolen také nejlepší zpěvák, kterým se stal Kihyun, jenž se díky svému talentu mohl podílet na písni Pillow ve spolupráci se SoYou a Giriboyem, a pochopitelně se volil také nejlepší rapper, kterým se stal Jooheon. Ten měl pro změnu možnost podílet se na písni Coach Me ve spolupráci s Hyorin a San E.

DEBUT

Vítězi talentového programu No.Mercy a členy nové debutující skupiny pod společností Starship Entertainment, se nakonec stali Shownu, Wonho, Jooheon a nově k nim přibyli I.M, Kihyun, Hyungwon a Minhyuk. Tato sedmice přeživších utvořila skupinu s velice zvučným jménem MONSTA X. Dle vyjádření společnosti má toto jméno dvojí význam. Ten první značí, že jsou to monstra, která převezmou vládu nad kpopem, a druhý význam je odvozenina z francouzského slova "mon", které znamená "My", což dělá z MONSTA "My Star", zatímco X značí neomezený potenciál.

Již s tímto skupinovým jménem se pak členové zúčastnili focení pro Litmus a vybraní členové poskytli rozhovor pro magazín Singles.

Vytouženého debutu se skupina nakonec dočkala 14. května 2015 s mini-albem Trespass, na němž se objevily i skladby Interstellar a No Exit, které zazněly již během show No.Mercy.Dne 15. května pak skupina uveřejnila první díl druhé série zábavného pořadu Deokspatch, tentokrát pod názvem DeokspatchX v návaznosti na to, že se v něm nově budou objevovat pouze členové skupiny MONSTA X.

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9