SPYAIR

Autor Ari Yu, 17.01.2015
Alba Can You Listen?, NEXT STAGE Vol. 1, Alive, Rockin′ the world, Just Do It, MILLION, BEST
Členové IKE, UZ, MOMIKEN, KENTA
Aktivní 2005 - současnost
www.spyair.net/
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/spyairof...
twitter.com/SPYAIRSTAFF

Kapela se dala dohromady v roce 2005 a do roku 2009 si kluci produkovali vlastní muziku. V roce 2009 se upsali pod U-Project a pod tímto labelem vydali "Japanication" a "Kanjou Discord", než přešli pod Sony Music, což bylo v roce 2010.

Jejich debutový singl "Liar" byl vydán 11. srpna 2010. Tahle titulní píseň byla použita jako tematický song pro televizní drama Hammer session!. Jako další přišel na řadu "Last Moment", který byl použit jako dvacátý pátý ending pro anime Bleach.Dne 8. června vydali čtvrtý singl "Samurai Heart (Some Like it Hot)", který byl použit jako sedmnáctý ending anime Gintama. Na začátku roku 2012 byla píseň "My World" použita jako druhý ending pro Mobile Suit Gundam AGE a píseň "0 Game (Love Game) byla použita jako oficiální soundtrack pro film The Amazing Spider-Man.
 

Dne 5. září vyšel singl "Naked" a vzápětí na to album "Just Do It" s dvanácti songy včetně "My World", "0 Game" a "Naked".


Další singl "Wendy: It's You" byl použit jako tematický song pro drama Koi Suru Hae Onna, které se vysílalo na podzim roku 2012. Po vydání tohoto singlu Enzel oznámil, že opouští skupinu po koncertě v Nippon Budokan 18. prosince. Při tomto vystoupení zahráli dohromady 21 písní a bylo to poslední Enzelovo vystoupení se skupinou. Po koncertě přišlo další oznámení nového singlu "Sakura Mitsutsuki" 13. března 2013. Ten byl použit jako opening pro Gintama.

Dne 23. září 2013 vyšlo třetí studiové album "Million" v UK, Evropě a Rusku (pod JPU Records). CD verze obsahovala tři bonusové písně "Last Moment", "Samurai Heart (Some Like It Hot!)" a "My World".Dne 11. října 2013 byl singl "Just One Life" použit jako opening k anime "Samurai Flamenco" a jejich nejnovější singl "Imagination", který vyšel 6. dubna 2014, se stal prvním openingem anime Haikyuu.

Dne 26. listopadu 2014 vydali své první best of album s názvem "BEST", které díky JPU Records vyšlo 12. ledna 2015 i v UK a Evropě.FOTO: facebook.com/spyairofficial

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9