Noel

Autor Eunka, 09.01.2015
Alba Noel, New Beginning, Yearning, Leaving, Time For Love, Evidence, Invisible
Členové Kang Kyun Sung, Na Sung Ho, Jeon Woo Sung, Lee Sang Gon
Aktivní 2002 - současnost
www.c-jes.com/New/artist/...
www.youtube.com/NOELOffic...
www.facebook.com/Noel.cje...
instagram.com/cjes.tagram...
Noel je čtyřčlenná chlapecká vokální skupina, která od roku 2018 spadá pod C-Jes Entertainment. Předtím patřili pod YNB Entertainment. Pánové debutovali 30. listopadu 2002 a hudebně se zaměřují především na balady a R&B. Také jsou známí tím, že se často podílejí na OST k filmům a seriálům.

Vyznačují se harmonickým zpěvem a všichni se podílí na skládání své hudby. Na začátku je produkoval známý zpěvák, skladatel a producent Park Jin Young (JYP). Byli školeni 3 roky a posluchače zaujali již debutovým albem Noel, zvláštním stylem propagace přes SK Telecom a hlavně písní Despite Holding OnV roce 2004 vydali druhé album s názvem New Beginning. Titulní píseň Even Though It Hurts opět zaujala a pánové se drželi svého smutného, procítěného zvuku. Členové skupiny se mimo společné projekty samozřejmě věnovali i různým sólovým aktivitám a během hudební kariéry také absolvovali povinnou vojenskou službu a vystudovali vysoké školy.

Po několika singlech vydali 6. listopadu 2012 mini album Time For Love a krátce na to singl Bandage. V roce 2013 spolupracovali s pány z Dynamic Duo a výsledkem byla zajímavá skladba Streets of the Night. Ten samý rok v listopadu přišli s albem Evidence a krásnou baladou Being Forgotten.Po roční pauze pak jejich agentura skrze Twitter oznámila, že chystají comeback s novým mini albem. To vyšlo 8. ledna a dostalo název Invisible. Ve videoklipu k dojemné baladě Your Voice si zahrála Haeryung ze skupiny BESTie.

Těsně před koncem roku 2015 kluci slíbili nový singl a svůj slib splnili, když 26. listopadu vydali skladbu In The End, která je zajímavá tím, že ji složil a otextoval raper skupiny BEAST, Jun Hyung. V červnu roku 2016 pak přišli se singlem nazvaným Hold My Hands.

V lednu 2018 vyšlo najevo, že podepsali smlouvu s agenturou C-Jes Entertainment, která jim slíbila, že je bude lépe propagovat a pomáhat jim, aby se kromě hudby zapojili i do jiných aktivit. Dne 5. března vydali procítěnou baladu Our Last Day.ZDROJ: soompi.com, es.drama.wikia.com
FOTO: icypunk.tistory.com/52, www.facebook.com/Noel.cjes/
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9