Geeks

Autor Xiunka, 23.11.2014
Alba Officially Missing You Too, Backpack, 2nd Mini Album
Členové Lil Boi & Louie
Aktivní 2011 - současnost
www.facebook.com/Grandlin...
www.youtube.com/user/Gran...
twitter.com/grandlineent
Geeks (korejsky: 긱스, stylizováno i jako GEEKS) je hip hopové duo sestávající z Lil Boi a Louie. Oba rappeři jsou upsáni pod Grandline Entertainment a uznávaní textaři, skladatelé a producenti. 

Duo volně působilo v undergroundu, než v roce 2011 debutovalo s hit songem Officially Missing You a albem stejného jména. Jak už asi někteří tuší, skladba byla coverem nebo také remakem té od kanadské zpěvačky Tamia a v Koreji se držela na prvních místech poměrně dlouho. 

Rok po debutu vydali první mini album Hangover a jeho repackage verzi. První studiové album přišlo 2013 a objevila se na něm jména jako Zico, Ailee, Swings, Ugly Duck, Fana nebo Jo Hyun Ah z Urban Zakapa.

Geeks se podíleli na třetí Grand Line Show, měli svou vlastní GEEKS TV a také získali cenu nováčka měsíce. Pro své speciální znění a talent si vysloužili mnoho featuringů u slavných umělců, jako například Soyou ze SISTAR, Crucial Star, Navi nebo Mamamoo.  

A protože jsou oba kluci původem z undergroundové scény, naleznete jejich jména na mnohých mixtape a skladbách dalších umělců z téže rodiny, převážně u členů crew Do'main nebo Buckwilds. 
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9