Lovelyz

Autor Eunka, 02.11.2014
Alba Girls′ Invasion, Hi, Lovelyz8, A New Trilogy, R U Ready?, Now, We, Fall in Lovelyz, Heal, Sanctuary, Once Upon a Time, Unforgettable
Členové Baby Soul, Ji Ae, Jin, Mi Joo, Ji Soo, Kei, Soo Jung, Ye In
Aktivní 2014
lvlz8.com
www.youtube.com/channel/U...
www.facebook.com/lvlz8/ti...
twitter.com/Official_LVLZ
Lovelyz jsou osmičlenná dívčí skupina spadající pod Woollim Entertainment. Za leadera byla zvolena Baby Soul. Mnohé členky skupiny byly známé již před debutem díky tomu, že spolupracovaly na projektech ostatních hvězd společnosti. Jméno fanclubu: Lovelinus.

S debutem dívek si společnost Woollim dávala načas skoro tři roky, neboť ředitel prohlásil, že by se v tom současném přílivu nových dívčích skupin mohly Lovelyz ztratit. Proto dlouho promýšleli, jakým způsobem děvčata prezentovat, a datum debutu tak připadlo až na 17. listopadu 2014.Společnost postupně představovala dívky v upoutávkách a pak 9. listopadu vyšlo jejich první video k baladě Goodnight Like Yesterday, kterou složil známý skladatel Yoon Sang a v MV si také zahrál Sung Kyu z Infinite. Bohužel vše zkomplikoval mediální skandál namířený proti Ji Soo, která nezvládla všechen ten nápor a musela být hospitalizována. Nemohla se tedy zúčastnit debutového vystoupení skupiny.

Aby dívky nepřišly jen s baladou, vyšlo 16. listopadu druhé MV k veselé písničce Candy Jelly Love, v níž slečny uplatnily svou roztomilost a školní uniformy. Tato píseň byla označená za titulní skladbu z debutového alba Girls' Invasion, které vyšlo 17. listopadu.V roce 2015, přesněji 3. března vydaly dívky přebalové album nazvané Hi. Stejný název pak dostala i titulní píseň, k níž dívky spáchaly další roztomilý videoklip. Ji Soo se tohoto comebacku opět neúčastnila, společnost však oznámila, že je stále součástí skupiny.

Všichni, kdo toužili po comebacku s Ji Soo, se mohli zaradovat, když dívky 14. září 2015 vydaly singl Shooting Star a předvydané MV stejného jména, aby tak oslavily návrat v osmi. Poté 1. října vydaly mini album Lovelyz8 a videoklip k titulní písni Ah-Choo. Ve videoklipu si tentokrát zahrál Hoya z Infinite. Také před vánoci potěšily fanoušky, když přišly se singlem zvaným Lovelinus a videoklipem k titulní písni For You.Na jaře bývá vždy hodně comebacků a tak není divu, že se 25. dubna 2016 vrátily na hudební scénu i Lovelyz. Vydaly mini album nazvané A New Trilogy a videoklip k titulní písni Destiny. V lednu 2017 měly první sólo koncert nazvaný Lovelyz in Winter Wonderland.

V únoru 2017 oznámily comeback a dne 26. února vydaly druhé dlouhohrající album R U READY?, které obsahovalo 11 stop a za titulní byla zvolena píseň WoW!, kterou složili OnePiece. V květnu dámy nelenily a vydaly repackaged album Now, We spolu s klipem ke stejnojmenné titulní písni.Další návrat na hudební scénu se odehrál 14. listopadu téhož roku. Dívky vydaly již třetí mini album, které nazvaly Fall in Lovelyz. O titulní písni Twinkle řekly, že připomíná cinkání zvonečků v uších dvou zamilovaných lidí, kteří se políbí. Na jaře roku 2018 oznámily comeback. Dne 23. dubna vydaly čtvrté mini album Heal a MV k písni That Day, kterou produkoval známý produkční tým Sweetune. 

Léto bez Lovelyz, to by nebylo ono. Dívky tedy 1. července vydaly prosluněný letní singl Wag-zak, jehož propagací se však neúčastnila Jin, neboť se musela léčit z blíže neurčeného zranění. Propagovat jej začaly už 28. června v M!Countdown. Na zimu si dívky vymyslely zvláštní nápad, téměř jarní MV k písni Lost N Found, ve kterém všude kolem poletují okvětní lístky květin. Tato písnička se nacházela na 5. mini albu zvaném Sanctuary, které vyšlo 26. listopadu.Ani v roce 2019 dámy nezahálely. Hned na jaře oznámily comeback a tak se stalo, že 20. května vydaly již šesté mini album Once Upon a Time s titulní písni Beautiful Days, kterou má autorsky na svědomí producent Spacecowboy. Na podzim se také zapojily do soutěžní show Queendom.

Po Queendom si vzaly delší přestávku a věnovaly se především sólovým aktivitám. V srpnu roku 2020 však oznámily comeback a 1. září vydaly sedmé mini album Unforgettable, které bylo v mnohém úplně jiné, neboť se rozhodly pro dospělejší, ženštější a svůdnější koncept, který ukázaly i v MV k titulní písni Obliviate.FOTO: facebook.com/pages/LovelyZ, woollim entertainment
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9