Art class by Rodin Shading - too cool for school [Recenze]

19:12 | 30.05.2020 AngryDaeguni 0
V dnešní recenzi se zaměřujeme, dle komentářů mnoha uživatelů, na mistra mezi konturováním. Jak se nám líbí, se dozvíte v následujícím článku. 
Art class by Rodin
Art class by Rodin FOTO: beautytap.com

Popis produktu: 

 
Značka: too cool for school
Název produktu: Art class by Rodin Shading
Balení: 9,5 g 
Varianty: pouze jedna varianta
Dostupnost u nás: tento produkt u nás bohužel není dostupný, dobrou cenu mají např. na yesstyle.com nebo stylekorean.com
 

Popis účinků:


Produkt inspirovaný otcem moderního sochařství Rodinem, byl vyroben tak, aby pomohl dosáhnout co nejdetailnějších kontur a dodal obličeji dimenzi. 

 

Návod na použití: 


Produkt lze aplikovat trojím způsobem: buď smíchejte všechny odstíny a aplikujte na místa, kde chcete vytvořit stín; nebo aplikujte odstíny jednotlivě na kořen nosu a linii vlasů; anebo anebo smíchejte všechny odstíny a naneste na klíční kosti, předloktí a stehna k vytvoření přirozeně vypadajícího stínu.

 

 

Osobní zkušenosti: 

 
Produkt jsem si koupila, abych otestovala jeho schopnosti. Na začátek zmíním, že balení je opravdu kompaktní, určitě se vejde i do psaníčka. Po otevření spatříte zvětšující zrcátko a samotné odstíny zleva od nejsvětlejšího po nejtmavší. Odstíny jsou opravdu velmi přirozené a jemné, až máte pocit, že na obličeji nic nemáte. Nicméně, i ten zdánlivě "nic moc" pigment je výhodou, protože se štětcem krásně roztírá do ztracena, a o to při konturování běží. Navíc, výsledek, aspoň u mne, byl víc než uspokojivý. Mám krátký tlustý krk a široký nos; po použití Art class by Rodin Shading jsem měla nos hubenější a konečně nějakou "jawline". Abych déle zbytečně nebásnila, tento produkt všem s tvarovými nedokonalostmi, jež potřebují být schovány, moc doporučuji. Na závěr doplním, že se prodává i Highlighter a Bronzer, ale o tom snad někdy příště. FOTO: AngryDaeguni / AsianStar.cz, christinahello.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9