Kosmetika & Make-up: Top 10 pro každý den

18:00 | 02.05.2020 AngryDaeguni 0
Jestli jste někdy přemýšleli nad tím, co v té záplavě kosmetických a make-up produktů z Asie vlastně skutečně potřebujete, tento článek je pro vás skvělou inspirací. 
make-up
make-up FOTO: robinmcgrawrevelation.com/
Vítám vás u dalšího kosmetického / make-up článku. Nedávno mne napadlo se ohlédnout za tím, co za produkty jsem v minulém roce nejvíce používala, a vyšla mi z toho skupinka, kterou stojí za to doporučit.

Vezmeme si to pěkně postupně zleva doprava. 

Clean It Zero od Banila Co je skvělá věc na odstraňování make-upu, včetně očních stínů a řasenky. Sice texturou velmi připomíná sádlo, ale není parfémovaná, nedráždí oči, a hlavně se vyhnete podráždění kůže z jejího dření odličovacím tamponem. 

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Face Foam od Rohto Mentholatum. Složitý název, narozdíl od používání produktu. Jedno stisknutí pumpičky a máte na prstech hebkou lehkou pěnu, kterou je velmi příjemné mít na obličeji, a navíc je perfektní na každodenní čištění pleti a hydrataci. Když jsme u té hydratace, další "topkou" v pořadí je právě na ni určený Pyunkang Yul Moisture Cream. Na noc i den. Pokud se vám v zimě loupe kůže, tohle je produkt pro vás. 

Světle modré balení patří Bioré UV Aqua Rich. Jedná se o opalovací krém na obličej. Pokud tato věta ve vás vyvolala představu mastného těžkého krému, kterým se mažete u moře, musím vás vyvést z omylu. Krém je hodně tekutý, lehký, make-up na něm drží, má SPF 50+ a PA +++. Produkt číslo 1 v létě.

Na umývání těla používám Pyunkang Yul ATO Wash. Výhodou je, že je neparfémovaný, vhodný i pro osoby s citlivou kůží, alergiky a děti. 

Heimish Dailism Breeze Beige je paletka očních stínů. Obecně Heimish dělají krásné paletky a myslím si, že milovnice korejského a i japonského make-upu si přijdou na své. 

Vyzkoušeli jste už asi všechny kartáčky a ty řasy prostě nešly namalovat / řasenka se během dne rozmazávala / řasy se slepovaly? Potom vyzkoušejte innisfree Skinny Micro Cara Zero. Voděodolná, s pidi stětinkami (kterými se do toho oka opravdu bodnout nemůžete), s velkou dávkou pigmentu. 

Na obočí používám Etude House Drawing Eye Brow. Protože má zkosený tvar tužky, barva sedí na 100%. Má také stěteček.

Pokud vás trápí kruhy pod očima, které prostě potřebují zamaskovat, doporučuji Clio Kill Cover Liquid Concealer. Drží celý den a kruhy jednoduše nemáte (samozřejmě nutno produkt stabilizovat na místě houbičkou a ještě pomocí setting powderu).

A jako poslední na fotce je peripera Ink The Airy Velvet, produkt na rty z kategorie lip tint. Ačkoliv jsem vyznavačka rtěnek, lip tinty od této značky mají skutečně něco do sebe. Dlouho vydrží, nevysušují a na výběr je hodně odstínů. Jen pozor, ať nevyberete barvu, která se k vám nehodí (mrkněte na netu na color analysis).

Vyzkoušeli jste už nějaké produkty z mé top 10? Jaká je ta vaše? Podělte se s námi v komentářích. 

FOTO & ZDROJ: AngryDaeguni / asianstar.cz

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9