Lipstick Sunset Letter Before Sunset - rom&nd [recenze]

18:00 | 11.04.2020 AngryDaeguni 0
Dnes Vám představím rtěnku z limitované edice Sunset Letter od korejské make-upové značky rom&nd. V článku se dozvíte, na kolik mne zaujala. 
rom&nd Sunset Letter lipsticks
rom&nd Sunset Letter lipsticks FOTO: youtube.com kanál Rosie Pham

Popis produktu: 

 
Značka: rom&nd
Název produktu: Zero Gram Matte Lipstick Sunset Letter limited edition 
Balení: 3,5 g
Varianty: odstíny Silhouette, Before sunset, Evening, Sunlight, Midnight
Dostupnost u nás: tento produkt u nás bohužel není dostupný, dobrou cenu mají např. na yesstyle.com nebo stylekorean.com
 

Popis účinků:


Produkt, který se díky jemné a lehké struktuře velice snadno nanáší. Dostupný v pěti MLBB (my lips but better) odstínech, velmi pigmentovaných, s matujícím efektem. 

 

Návod na použití: 


Rtěnku lze aplikovat dvojím způsobem: buď jemně naneste do středu rtů a od něj postupně rozprostřete ke koutkům, anebo obkružte obvod rtů, a poté vyplňte střed. V prvním případě dosáhnete křehkého vzhledu, v druhém sebevědomého. 

 
 

Osobní zkušenosti: 

 
Ke koupi produktu jsem se jednoduše rozhodla proto, že jsem chtěla vyzkoušet něco nového. Je to vůbec první produkt značky rom&nd, který jsem otestovala. Pro test jsem si vybrala odstín Before Sunset, který dle fotek a videí vypadal jako nejlépe padnoucí pro můj typ "deep winter" (svůj typ zjistíte naťukáním "color analysis" do vyhledávače).

Rtěnka se nanáší opravdu snadno, jak tvrdí popis produktu. Je matná a opravdu hodně pigmentovaná. To bych nazvala její pozitivní i negativní vlastností. Pozitivní pro všechny ženy, jež potřebují sytou barvu a mají dost odvahy s ní chodit každý den do práce. Negativní pro ženy, jež potřebují spíše méně výraznou rtěnku. V popisu produktu se sice uvádí, že nanášením od středu vně, lze docílit efektu křehkého vzhledu, ale dle mého názoru je toto docela těžký úkol, právě pro pigmentaci rtěnky. 

Abych to shrnula, tato rtěnka není pro každého. Doporučila bych ji na rande nebo party, kde chcete být zatraceně sexy, eventuelně do práce, kde se na make-up zaměstnankyň nekladou přílišné nároky, či na každodenní nošení pro ženy, které si to prostě mohou dovolit. 


 
FOTO: AngryDaeguni / AsianStar.cz, kcosmetique.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9