Wonderland od ATEEZ si podmaní Evropu!

18:55 | 04.12.2019 Xiunka 4
ATINY, je to tu! Konečně známe všechny informace o evropské části světového turné World Tour The Fellowship: Map The Treasure.
ATEEZ
ATEEZ FOTO: twitter.com/ATEEZofficial
Zdá se to pomalu neuvěřitelné. Před pár hodinami ATEEZ získali ocenění Worldwide Fans' Choice na slavém předávání cen Mnet Asian Music Awards 2019, kráceně MAMA.

 
 
My Mysic Taste se nás rozhodlo obdarovat informacemi o evropské části světového turné World Tour The Fellowship: Map The Treasure, v rámci kterého ATEEZ vystoupí v sedmi evropských městech.

Data a místa konání:
14. března: Madrid (Španělsko)
17. března: Paříž (Francie)
20. března: Londýn (Velká Británie)
22. března: Amsterdam (Nizozemsko)
25. března: Berlín (Německo)
27. března: Varšava (Polsko)
29. března: Moskva (Rusko)

Rozdělení a cena lístků se liší podle místa konání. Předprodej lístků bude zahájen 16. prosince. Standartní prodej poté 18. prosince. V nejbližší době těm, kteří v rámci My Music Taste hlasovali pro ATEEZ, budou zaslány potřebné kódy pro předprodej.

Pro ty, kteří nevědí, tak na jeden tento kód můžete koupit dva lístky, ale zároveň. To znamená, jeden člověk koupí dva lístky. Není možné, aby na jeden kód byly pořízeny dva lístky z rozdílných účtů / mobilů / notebooků. Bohužel se sociálními sítěmi začala šírit nabídka prodejte těchto kódů. Bedlivě si rozmyslete jejich pořízení, protože jsou mnohdy falešné.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.


ZDROJ: twitter.com/ATEEZofficial & twitter.com/_mymusictaste

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9