Redaktoři doporučují: Nejoblíbenější cute song

15:00 | 04.11.2019 abhorsenka 0
Mate rádi roztomilé videoklipy nebo celkově cute písně? Dnešní společný článek redaktorů vám některé představí. 
Astro
Astro FOTO: youtube.com

Eunka:

Roztomilých písní a videoklipů je v kpopu opravdu velké množství. Já jsem si vybrala Man In Love od Infinite už kvůli tomu sladkému koťátku, co vytáhne Sung Jong z krabice, a vůbec kvůli všem těm roztomilostem, které kluci v MV chystají svým láskám. Stejně tak je roztomilý klip Hide&Seek od skupiny ASTRO, která právě s roztomilými koncepty začínala. 

 

choi1taehee:

Nemohla jsem se moc rozhodnout, který song mi přišel více cute. Takže jsem se rozhodla přidat Love equation od VIXX a Boys Meet U od SHINeeLove equation jsem vybrala proto, že je to první cute song, který jsem od VIXX viděla a slyšela a nemohla jsem tomu uvěřit. VIXX jsem poznala přes úžasné temné vystoupení s písní Scentist a poté jsem viděla Voodoo doll. Takže jsem opravdu nemohla uvěřit, že Love equation zpívají ti samí zpěváci, které jsem viděla předtím. SHINee mají těch cute songů podstatně více, než třeba VIXX. Nicméně Boys Meet U je jeden z těch cute songů, který mě opravdu zahřeje u srdíčka, protože jejich ksichtíky ve videoklipu si dovedu představit, i když píseň poslouchám jen ve sluchátkách. 

 

wmxj5312hb:

K dnešnímu tématu redaktorů perfektně sedí Sleep Talking od NU'EST. Pět roztomile rozespalých (nebo rozespale roztomilých?) pánů, kteří zpívají o tom, že se chtějí setkat se ženou ze svých snů, Renův roztomilý culíček (tento účes na něm zbožňuji) a Minhyun, který vypadá roztomile i ve chvíli, kdy si v choreografii zvedá tričko... Nenacházím správná slova, abych to mohla dostatečně popsat. No, přesvědčte se sami ve videu níže.

TerkaS:

Jakmile objevím nějaký nový roztomilý videoklip k ještě roztomilejší písni, vždycky mu zcela propadnu a nikdy se mi neomrzí. Alespoň tak to mám s videoklipem k I Do Love You od MONSTA X. Natáčel se v Holandsku, takže trošku zavání romantikou, ale když se podívám na Kihyuna, Wonha a Minhyuka, jak vyvádějí a škádlí se, srdce mi vždy pookřeje.Stejně tak se mi moc líbí My Flower od JBJ, jejíž klip hraje všemi barvami. Děvčata, přiznejte se, která z vás by klukům odolala? A nakonec už trošku klasika, GOT7 a jejich Just right. Kluci se ve videoklipu proměnili v malé panenky a roztomilé pihaté dívce dodávají sebevědomí, protože není spokojená se svým vzhledem. Každý člověk je krásný a právě ty nedostatky jsou tím, co je na každém z nás krásné.

 

Kim Seo Hwa

S rozomilými videoklipy se to u mě má tak, že nikdy nevím, který si vybrat. Samozřejmně, že miluju korejské cute songy, asi jako každý kpop fanda, ale zároveň mám ráda i něco trochu jiného. Pod pojmem cute si představuji nejen roztomilé klučičí kukuče a příjemné hlasy. Představuji si i o čem asi ta hudba je. Co vyjadřuje. A protože mám ráda mnoho kultur a nyní objevuji indický stát Paňdžáb, tak jsem vybrala 3 originální songy, kde můžete vidět i něco z jiné kultury. Postupně o této kultuře a Sikhismu budou vycházet také články na AsianStyle, například první můžete přečíst ZDE.První song se jmenuje Laembadgini a nazpíval jej Diljit Dosanjh. Jelikož ne každý tomu může rozumět, osvětlím trošku příběh za tímto songem. V Paňdžábu muži tráví hodně času s přáteli. A tak tady můžete vidět ženu v krásných šatech zvaných pandžábí, jak si stěžuje své tchýni, že její muž opět není doma a že má asi jinou. Volá mu totiž mnoho cizích lidí a ona je vnímá jako jiné ženy. Její tchýně jí na to odpoví, že muži jsou prostě všichni stejní a ostatní ženy to potvrzují. Jedna manžela neustále bije a druhá s ním zásadně nemluví. A o tom je tento song...Druhý song KHAAB, nazpívaný AKHILem je také super. Kdysi jsem něco v tomto smyslu dávala i do vietnamských písní. Muž se zamiluje do dívky a zpívá jí v kavárně. Netuší však, že je hluchá a němá. Kamarád mu tedy místo kytary podá knihu o znakové řeči. Když jí svoji píseň opět přednáší, ukáže jí své srdce.Tento třetí song je o piercingu, který nosí indické ženy. Vnitřní část se jmenuje laachi a venkovní laung. Ona krásná žena zpívá o tom, že ona je laachi a onen muž laung. Doslova zpívá o tom, že laung a laachi dělají ženu krásnější, tak když jsou spolu muž a žena, dělá je to také krásnějšími. Slovo cute je pro mě slovem značícím nejen něco roztomilého, ale i krásného, šikovného a zajímavého. Již brzy se ode mě můžete těšit na sérii o paňdžábských zpěvácích a zpěvačkách.

Užijte si dnešní výběr redaktorů a snad nám také napíšete jaké cute songy máte rádi vy. 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9