NOIR zatřesou Prahou!

20:30 | 27.08.2019 Xiunka 2
Lumiere, zpozorněte! Devět sexy chlapců skupiny NOIR, která se vyžívá v temnějších konceptech, si žádá vaši pozornost.
NOIR
NOIR FOTO: instagram.com/skey_ace/
Skupina NOIR ze společnosti Luk Factory debutovala minulý rok v dubnu s mini albem Twenty's Noir společně s hudebním videem titulní skladby GANGSTA. Seunghoon, YeonkukJunyongYunsungSiheonHoyeonSiha, Minhyuk a Daewon získali pozornost fanoušků svou drsnější image. Ve skupině NOIR opravdu nehledejte roztomilé koncepty, ale dynamickou choreografii a hudbu, která vám rozpumpuje krev v žilách. V říjnu loňského roku následovalo druhé mini album TOPGUN s titulní skladbou Airplane Mode spojující K-Pop s EDM prvky.

Dvě mini alba jsou opravdu málo a tak jsme si v červnu mohli začít užívat poslech třetího mini alba ABYSS, které obsahuje Intro, titulní skladbu Doom Doom a dále písně DIAMONDHello a instrumentální verzi Doom Doom. Titulní skladba je kombinací electro moombahton, trapu a hip-hopu.Fanoušci skupiny si velmi dlouho přáli zahraniční turné a tak se nyní stane! V říjnu skupina v rámci svého turné NOIR 2019 TOUR  zavítá do Evropy. Společnost SKeY ACE, kterou již velmi dobře známe, splní sen mnohým z nás. V době vydání třetího mini alba ABYSS zveřejnila společnost SKeY ACE na svém instagramovém profilu oznámení o comebacku NOIR a zajímala se o názor fanoušků na novou hudbu skupiny. Pokud nesledujete sociální sítě této společnosti, měli byste rozhodně začít, jelikož před oznámením turné vždy nějakým způsobem můžete zjistit, kdo do Evropy vyrazí.

V době oznámení turné skupiny NOIR byly známy čtyři evropské města. Zdá se vám to málo? Není to zřejmě konečný počet. Pojďme se ale zabývat právě těmito čtyřmi městy, protože je v nich naše krásná Praha. Kromě ní také Paříž, Kolín nad Rýnem a Varšava. Datum konání pražského a pařížského koncertu nebylo ještě oznámeno. V Kolíně nad Rýnem skupina vystoupí 20. října a ve Varšavě 27. října.

K zakoupení bude pět kategorií lístků a to ABYSS, DOOM DOOM, SERENADE, EARLY BIRD a NORMAL.Pokud vás zajímá merch, který se bude prodávat na koncertě, tak i ten je již znám.Prodej lístků bude zahájen již 31. srpna. Společnost SKeY ACE slíbila, že do té doby budou známa data všech měst.

Posloucháte skupinu NOIR? Vyrazíte do Prahy na její koncert?


FOTO: instagram.com/skey_ace/

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9