Skin 79- velké testování korejské kosmetiky

14:16 | 06.08.2019 Zita 0
Korejská kosmetika představuje v poslední době velký hit. Krémy se sérem ze šneka, nejrůznější pleťové masky, BB krémy... Jaký produkt korejské značky Skin 79 nám vyhovoval nejvíce? Fotky a slevový kód uvnitř!
Produkty značky Skin 79
Produkty značky Skin 79 FOTO: Zita
Korejská kosmetika intenzivně nabývá na popularitě, díky čemuž stoupá i počet jejích prodejců u nás. Nedávno jsem na internetu narazila na BB cream, českého prodejce korejské značky Skin 79. Když jsem na stránkách našla širokou paletu produktů, řekla jsem si, proč to nezkusit... Výsledkem se stal tento velký test pleťových masek a krémů.

Co se pleťových masek týče, k dispozici je jich opravdu celá řada. My jsme nakonec zvolili set pleťových masek Selfie, set pleťových masek Animal a do třetice set Fresh Garden.

Set pleťových masek Selfie obsahuje 4 kusy masek a koupíte ho za 210 Kč. Každá maska má za úkol něco jiného, jedna zpevní pokožku, druhá ji uklidní, třetí ji provlhční a poslední zpevní. Výsledkem by měla být perfektní pleť. Aby tohoto efektu bylo opravdu dosaženo, každá maska obsahuje ještě balíček se sérem, které se aplikuje před nanesením masky.Co se masky samotné týče, i ta obsahuje látek opravdu hodně. Po dvaceti minutách čekání po jejím sundání na obličeji zbylo docela dost tekutiny, kterou jsme dle návodu na balení rozetřeli po celém obličeji. Tekutina se za pár minut zcela vstřebala a zanechala tak obličej viditelně vyživený a rozzářený.

S podobným efektem jsme se setkali i u masek z řady Fresh Garden. U tohoto setu bych však ráda zdůraznila hezký design a velmi příjemnou vůni, kterou masky mají. Řada je utvořena z 5 masek, přičemž každá disponuje něčím speciálním, konkrétně ledovcovou vodou, slizem ze šneka, extraktem z aloe, perly a ženšenu. Stejně jako masky z řady Animal a Selfie i tyto na obličeji velmi dobře sedí, celý ho pokryjí a taktéž obsahují hodně látek. I přesto se však neodlepují, naopak k obličeji dobře přilnou.

Posledním setem, který jsme vyzkoušeli, byl set masek Animal. Tyto masky vypadají přesně jako na obale, tudíž každá reprezentuje nějaké zvíře, a v dobré společnosti si s nimi můžete užít spoustu zábavy. Všechny masky ponechaly naši pleť krásnou a vyživenou na několik dní. Jak si však vedly krémy a opalovací BB krémy?Jak je vidět, šnek a produkty o něj obohacené jsou teď v kurzu. Důkazem toho je i tento intenzivní BB krém, který se v překladu jmenuje Zlatý šnek a obsahuje šnečí sliz. Krém je po vymáčknutí z tuby opravdu nazlátlý, takže ho stačí jen trochu a krásně sjednotí celou Vaši pokožku. S krémem se dobře pracuje a jeho použití je opravdu patrné jak na vzhledu pleti, tak její kvalitě. My jsme měli 7g balení na cesty, které na internetu seženete za 75 Kč.

A protože je léto, rozhodli jsme se dát přiležitost též opalovacím krémům. Dle mnohých asijských měřítek je bílá pleť krásná, takže není překvapením, že všechny z nabízených krémů bojují proti vráskám a poskytují bělící efekt. Konkrétně jsme vyzkoušeli Super + Beblesh Balm s UV filtrem 30 (zlatý VIP a Hot Pink) a Vital Orange Super + Beblesh Balm s UV filtrem 50+. Zlaté a růžové balení obsahuje 7 gramů krému, oranžové 40 ml.Jak jsme již psali nahoře, jedná se vlastně o BB krémy obohacené o UV ochranu a látky, které pleti dodají svěží a zdravý vzhled. Naše pleť na krémy reagovala dobře, krém se do ní rychle vsáknul. Já osobně mám s krémy občas problém, protože po nich má pokožka rudne a pálí, nicméně k tomu s těmito krémy naštěstí nedošlo.

Poslední produkt, který si dnes představíme, je vyloženě opalovací krém Tone up Sun tint s filtrem 50+. Balení obsahuje 50 ml krému a stojí 245 Kč. Kromě ochrany před sluncem tento krém poskytuje šetrnou hydrataci a sjednocení pleti. Krém mimo jiné obsahuje výtažky semen šalvěje a měsíčku, zvláčňující extrakt ze slunečnicových semen a regenerující extrakt z echinacey a také pupečníku asijského. S krémem se navíc dobře pracuje, za mě tedy jednička.

Pokud Vás nějaký produkt zaujal a zvažujete jeho koupi, můžete navštívit tuto stránku a zadat slevový kód asianstyle. Slevový kupón je na slevu 15%, tak neváhejte.


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9